MİNİK LALELİ ÖRGÜ MODELİ ÖRGÜ TARİFİ

orgu-minik-laleler-motifi-yapilisi
orgu-minik-laleler-motifi-yapilisi

Minik Laleler Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Tarifi ile Örgü Laleli Yelek Modeli kolay ve zarif Örgü Deseni ile Yelek modeli olarak önerilmiş.

Gönül hanımın anlattığı Minik Laleler Örgü Motifi Bebek Örgüleri için kullanmak isteyen hanımlar çok iri desenleri olan bir örnek olmadığı için Bebek ve Çocuk Yelekleri,Örgü Bebek Battaniyeler ve Süveterler içinde bu model uygundur.

Minik-lale-orgu-sis-ornegi
Minik-lale-orgu-sis-ornegi

Boncuk Oyası Örneği için size Bugün kolay tek renk iple yapılan inci küçük Boncuklar kullanılan Tığ işi Kolay Yazma Oyası modeli Boncuklu Tığ Modelini buradan görebiliyorsunuz.

8 Sırada Örgü Motifi tamamlanan Minik laleli örnek için 6 ve katları aralarda 2 ara ilmek ile yapılıyor. Ölçülerinizi bunları hesaplayarak yapabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*