ÖRGÜ BURGULU YAPRAKLAR YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-burgulu-yaprak-yelek-modeli
orgu-burgulu-yaprak-yelek-modeli

Burgu görünümlü Yaprak Örgü Motifi- Burgulu Örgü Modellerini her örgü için kullanabilir Bayan Yelekler için Türkçe videolu olarak öğretilen Örgü Burgulu yapraklar örneği.

Erkek Örgülerinde de çok yakışan Ajurlu deseni ve Burguları ile Erkek Yelekleri,Erkek Hırkaları,Atkılar ve Bereler çok yakışır.

Sevda hanım Burgulu Yaprak Örgü Yelek modeli için Yelekler de, Kazaklar da ve Bere kenarları için yakışan çok kullanılan Yeni Lastik modeli olan Bağlamalı Lastik Modeli ile yapılmış.

orgu-burgulu-yaprak-yelek-modeli
orgu-burgulu-yaprak-yelek-modeli

Ters Kalpler Örgü Modeli çalışmasında yine bu değişik Lastik modeli olan ağlamalı Lastik Örgüye başlama tekniği kullanılmıştı.

Burgulu Çengeller Örgü Motifi Bugün paylaştığım Şiş ile yapılan Yeni Örgü modellerinden buradan ona da bakabilirsiniz.

Burada mutlaka görmenizi tavsiye edeceğim Şişle Örgü Kolye Yapılışı öğretilen çalışma da Örgü Şişleri ile Örgüye başlama tekniği gibi Örgü Boncuklu Kolye Yapımı öğretiliyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares