ÖRGÜ BAĞLAMALI LASTİKLİ TERS KALPLER MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ters-kalp-orgu-sis-isi
ters-kalp-orgu-sis-isi

Bağlamalı Lastikli Ters Kalpler Örgü Modeli Zarif Şiş İşi Örgü Örnekleri-Sevgili hanımlar Yelek Modeli arıyor “Hem değişik olsun hem güzel olsun” diyorsanız buyurun size Ters Kalpli Örgü Motifi Türkçe Videolu anlatımı ile.

Sevgili Gönül hanım zaten gönderdiği Örgü Modelleri ile her zaman benim hayranlığımı kazanıyor Bugün yine zarif ve kibar bir örnek ile Harika işler çıkarmış sağolsun.

ters-kalpli-orgu-modeli
ters-kalpli-orgu-modeli

Göbül hanım harika bir örnek paylaşırken aynı zamanda Örgü Ters Kalpler Örneğinin Lastik modeline bakarsanız ne kadar güzel bir değişik Lastik Modeli Bağlamalı Lastik Örneğini de öğretiyor.

Bağlamalı Lastik Örnekli Ters Kalpler Örgü Örneği bir arada çok yakışmış.Bayan Yeleklerin de Ön bant ve eteklerinde Lastik Modeli olarak Bağlamalı Lastik modelini kullanabilirsiniz.

ters-kalp-orgu-sis-isi
ters-kalp-orgu-sis-isi

Günlük Lif Modelleri,Örgü Mutfak el bezleri gibi basit el işi modellerin de Tığ işi Şirince Çiçekleri Örneğini kullanmak isterseniz Bugün paylaştığım Diğer modele bakabilirsiniz.

Benzer İçerikler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. BAHAR TOMURCUKLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. BAYAN YELEKLERİNDE BAĞLAMALI LASTİK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 40 BEDEN ŞİŞ ÖRGÜDEN BAYAN YELEĞİ TARİFİ | Nazarca.com
  4. SU DAMLALI YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*