ÖRGÜ KATLI YUVARLAK LİF MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

yuvarlak-katli-dilimli-orgu-lif-ornegi
yuvarlak-katli-dilimli-orgu-lif-ornegi

Katlı Yapraklı Örgü Yuvarlak Banyo Lif Modeli Anlatımlı Örgü Lif Örneği arayan bayanlar için Dilimli Burgulu kabarık deseni ile Türkçe videolu açıklamalı Çeyizlik Yuvarlak Kabarık örnekli Lif Yapılışı.

Örgü Paspas modeli arayanlar bu örneği istediği boyuta kadar örebilir ve 2 renkli Örgü Paspas Modeli olarak ta kullanabilirler.

Son yazımda size Yuvarlak Çiçekli Lif Modeli yapılışı videosunu sunmuştum.Çeyizlik veya Hediyelik Lif Modelleri için saya altına doğru ya da Menüde bulunan Lif Modelleri yazan menüye bakınız.

katli-yuvarlak-dilimli-orgu-lif-modeli
katli-yuvarlak-dilimli-orgu-lif-modeli

Günün Şiş İşi Örgü Modeli Limon Çiçeği Örgü Modeli yapılışı öğretilen bu çalışma da çok kibar,kabarık desenli ve kolay bir model öğretiliyor.

İncili Şiş Oyası adında Şiş ve Tığla birlikte yapılan zarif İnci Boncuklu Kolay Oya Modeli için buradaki modele bakınız.

Örnek anlatımı Kısmet Çeyiz ve Örgü Evine aittir emeklerine teşekkürler. Daha azla model için sayfanın altına doğru bakınız.


Anlayanayanlar için çekilen 2. video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 66 İĞNE OYASI VE ELTİ ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*