Örgü Modelleri TÜRKÇE AÇIKLAMALI BİNBİR GECE ŞAL ÖRNEĞİ

TÜRKÇE AÇIKLAMALI BİNBİR GECE ŞAL ÖRNEĞİ

440
turkce-aciklamali-videolu-guzel-sal-ornegi

Arzu hanımdan Bugün çok şık bir Binbir Gece Türkçe Açıklamalı Videolu Şal Örneğinin nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Açıklamalı Örgü Örnek Videolarını bizlere çok detaylı ve anlaşılır şekilde anlatan Arzu Sepeti yine güzel bir Örgü Şal Örneği paylaştı.

Tığla örülen Pembe Şal modeli için tek renk ip kullanılıyor. Diğer yine aynı örnek ile örülen Köşeden başlamalı yani köşeden devam eden büyüyen Şal Modelini renk değiştiren ip ile örmüş.

10 Zincir çekilerek başlayan Şal örnek anlatımı halka ile örülerek devam ediliyor ve örnek bu şekilde ilerliyor.

Arzu hanımın bizler ile paylaştığı Örgü Videoları içinde en beğendiğim örnekler den olan Türkçe Videolu Patik

turkce-aciklamali-videolu-guzel-sal-ornegi
turkce-aciklamali-videolu-guzel-sal-ornegi

Örneğini sizler ile geçenlerde paylaşmıştım.

Ajurlu Örgü Videoları içinden yine Anlatımlı Ajurlu Labirent örnek modeli en beğenilen Arzu hanım örgülerinden.

Türkçe videolu Saç Örgüsü örnek sevenler için Yalancı Saç Örgüsü modeline de bakmadan geçmeyin.

Arzu hanımın adını Binbir Gece Örneği koyduğu Şal Örnek anlatımlı videosunu izleyerek hiç zorlanmadan Şal Modelinin örneğini sizde çıkarabilirsiniz.

Türkçe Açıklamalı Şal Örnek videosu izle

3 YORUMLAR

  1. Sevgili Benek tavsiyen için çok teşekkürler ancak şöyle 2 konuya değineyim.İlk olarak örneğin adını veren Arzu hanım (Videoda ki örgücü hanım)ve 2. olarak bazen çok bilinmeyen ya da hiç bilinmeyen ya da yörelere göre bir çok adı olan örgülerin istediğimiz adını kullanma hakkımız var.Çünkü Örgü modellerinin isim telif hakkı olmadığı gibi yörelere göre farklı isimleri de olabiliyor. Bazen yabancılarda gördüğümüz ve çok beğendiğimiz modelleri onlar isimlendirmek yerine örgü modeli 1-örgü modeli 2 olarak adlandırıyorlar ve biz site ya da Youtube Örgü kanalları bu noktada örneğin adı bilinmiyorsa o zaman o örneğe uygun bir isim koymak durumunda kalıyoruz.Dediğiniz şu açıdan doğru Telifi olan bir Markanın adını değişemezsin ancak halka açık anonim paylaşım olan ve bir çok adları olabilen örneklerin tek isimle bir telifi olmuyor Tavsiyeniz ve bizleri düşündüğünüz için çok teşekkürler ederim.

  2. Elinize emeginize saglik . Ancak ismini degistirme hakkiniz yok . Orijinali degistirmeniz bu ornegi olusturanlara karsi etik degil . Eger farkina varirlarsa hukuki ol arak hak arama haklari var . Gecende boyle bir siteyi uluslararası mufattisler takip ederek kapattirdilar ve tazminat talep ettiler . Iyi niyetle yaptiginiz bir is kotu bir sonuc verebilir . Bilginize sunarim .Saygilarimla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz