Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÇOK KOLAY ÖRGÜ BAYAN PATİK

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÇOK KOLAY ÖRGÜ BAYAN PATİK

571
videolu-anlatimli-cok-kolay-orgu-bayan-patik

Örgü örmeyi yeni öğrenenleri örebileceği kadar çok kolay Örgü Kadın Patik modelini Arzu hanım biz örgü seven hanımlar için Türkçe videolu açıklamalı Örme Bayan Patik Modeli.

Örgü şişleri ile örülen Bayan Patik Örneği kolay olduğu kadar çok kullanışlı. Özellikle Patik bilek kısmının uzun olması benim çok hoşuma gitti.

Arzu sepetinin sahibi Sevgili Arzu hanım her zaman ki gibi Patik Nasıl Örülür? tüm detayları ile gayet açıklayıcı ve detaylı Patik Örme Videosu ile bizler ile paylaşmış.Arzu hanıma emekleri için çok teşekkürler.

Kış aylarında çocuklarımızın,bebeklerimizin ve kendimizin ayağımızdan eksik etmediğimiz Patiklerin rahatlığını ve ne kadar sıcak tuttuğunu biz hanımlar iyi biliriz. Ben de sizler için netten bulduğum veya sevgili hanımların Örgü örme videoları ve Resimli anlatımlı El İşi Örgülerini sizlere sunmaya gayret ediyorum.

Evde boş durmayı sevmeyen El işi Örgüleri seven hanımlar için Örgüler ve Örgü videoları bölümlerinde en güzel ve Yeni Örgü Patikleri,Örgü Banyo Lifler,Örgü giysi örnekleri paylaşıyorum.Sizlerinde resimli anlatımlı veya Videolu örgü,örnek öğretici videolarınızı burada paylaşmayı çok isterim.

Patikler ile ilgili olan hanımlar için özel olarak en güzel Patik Örneklerini bulabileceğiniz  Patik Örme bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

videolu-anlatimli-cok-kolay-orgu-bayan-patik
videolu-anlatimli-cok-kolay-orgu-bayan-patik

Arkadaşlar bu arada bu patiğin Orjinal adı Patchwork Patik Modeli.

Ancak yazılışı da okunuşu da zor olan bu ismi kullanmak istemedim. Zira Google ve arama motorlarında aynı başlıkla yayımlayan bir çok site olduğu gibi,bu şekilde tam doğru adını yazıp sıralamada üst sırada olmak zor olduğu için ben de Örgü Patiğin kolay olan yönünü baz alarak Kolay patik Örneği olarak adlandırdım.

Uzun ve devrik cümlelerle dolu bir açıklamadan sonra buyrun Arzu hanımın Patik Örme videosunu da sizler ile beraber izleyelim :)

Anlatımlı Videolu Türkçe Bayan Patik Örme Videosu İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz