Örgü Modelleri TIĞ İŞİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BALERİN PATİK MODELİ YAPILIŞI

TIĞ İŞİ VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ BALERİN PATİK MODELİ YAPILIŞI

734
tig-isi-amigurumi-sik-igne-turuncu-kadiorgu-patik

Amigurumi Tığ İşi Patik Modelleri Video-Tığ İşi Balerin Patik Modeli-Videolu anlatımlı Sık İğne Amigurumi tekniği ile nasıl Tığla Patik Örme.Kurdele ile süslenen şık bir Örgü Ev Patik Örneğini videolu açıklamasını izleyerek siz de öre bilirsiniz.

Turuncu örgü ipi ile örülen Sık iğne tekniği ile sıkı ve dayanıklı Örme Patik Modeli.Bu Patik Balerin ayakkabısına benzediği için adını yabancılar Balerin Patik Örneği olarak söylüyorlar.

Tığ olarak 1,5 -2 numara tığ kullanmak uygun olacağını ve 1 yumak Yün ip ile bu Patik Modelini öre bileceğinizi

tig-isi-amigurumi-sik-igne-turuncu-kadiorgu-patik
tig-isi-amigurumi-sik-igne-turuncu-kadiorgu-patik

anlatmış Bayan Olga.

Olga hanımın dediğine göre 38-39 numara Ayak ölçüsü olanlar için bu patik büyüklüğü idealmiş ve Patik başlangıcında 39 zincir çekerek örmeye başlanıyor.

Eğer Patik Videosu yabancı olduğu için anlamakta zorluk çekiyorsanız size Türkçe Videolu Anlatımlı Bayan Patik Örneklerini tavsiye edeceğim. İlk olarak Tunus İşi Patik Modelinin nasıl örülüyor buradan bakabilirsiniz.

Tığ işi Patik modeli yerine Örgü iğnesi ile örülen Patikler hoşunuza gidiyorsa o zaman burada bulunan Türkçe videolu anlatımlı Kolay Patik Örneğini örmeyi isteyebilirsiniz.

Yine şişlerle örülen örülen Labirent Patik Modeli Basit günlük Patik isteyen hanımlar için uygundur.Tığla Motifli Patik örmek isterseniz biraz süslü Çiçekli Bayan Patiği isteyen Arkadaşlar için bu Patik modeli güzel olacaktır.

Kare Motiften Patik modeli isteyen tığ isteyen şişle örecek kadar kolay bir Patik isteyenlere gelsin. Videolu Anlaşılır Patikler içinde buradaki örneği önereceğim.

Sizler tüm nazarca patiklerini görmek için buradan Patikler menüsünden bakabilirsiniz. Balerin Patik Örneği Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz