tig-isi-cicek-motifli-bayan-orgu-patik

TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFLİ ÖRGÜ BAYAN PATİK MODELİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Patikler, Tığ İşi

Tığla örülen Bayan Patik Modelleri. Tığ işi Önü Kare Çiçek Motifli olarak ayrı olarak örülen daha sonra Patik ile birleştirilen Örme Kadın Patikleri Örnekleri.

Tığla Nasıl Patik Örülür Patikler bölümünde sizler için devamlı paylaşıyorum. Malum Kuş aylarında ayağımız dan Patik ve çorabı eksik etmememiz gerekir.

Şık bir Örgü Patik Örneği arayanlar için bu güzel Patik Modelini tavsiye edebilirim. Örgü Şişleri İle Patik örmek isteyenler için Kolay Bayan Patiği.

Videolu Patik Örneği için Bebek ve Çocuklar için Nasıl Patik örülür? buradaki sizler için hazırladığım Arzu hanımın sunduğu Patik Örme Videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

En Kolay Kadın Patik Örneği olarak sizlere sunduğum Motiflerin birleşimi ile örülen Patik için buraya tıklayınız.

Dikdörtgen Patik Modeli yine Basit ama şık Patik örmek isteyenlerin düşünebileceği Patik modeli.

Boncuk süslü Patik genç kızların Çeyizi ev hanımlarının Misafirliğe giderken ayağına giyebileceği çok güzel bir patik örgü modeli.

Converse Yetişkin Patik örneği Ayakkabı görünümlü bayan patikleri seven hanımların beğenisine sunulmuş kolay ve güzel bir Örnek.

Resimli anlatımlı Patikler için lütfen Patik modellerinin hepsini bir arada görebileceğiniz menüye bakıp tamamını görebilirsiniz.

cicekli-orgu-tig-patik
cicekli-orgu-tig-patik
tigla-orulen-cicekli-motifli-patik-ornegi
tigla-orulen-cicekli-motifli-patik-ornegi

Tığ işi Videolu Patik Modeli-Çiçek Motifli Örgü Patik Örülüşü İzle

1. video

2.video

3.video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir