Örgü Modelleri Danteller Örnekleri 2014 YENİ LİF MODELLERİ RESİMLİ AÇIKLAMALI YENİ LİFLER

2014 YENİ LİF MODELLERİ RESİMLİ AÇIKLAMALI YENİ LİFLER

1065

Kış ayının gelmesiyle bayanlar internette en çok En Güzel Lif modelleri ,Yeni Lif Modelleri,2014 Lif Örnekleri,Lif Nasıl Örülür açıklamalı anlatımı,Lif örüş videoları diye aramalar yapıyorlar. Nazarca.com sitesi olarak bizde diğer siteler gibi bayanların taleplerine karşılık vermek ve tabiki sitemize ziyeretçi çekmek için sitelerimizde bolca Anlatımlı Lif Modelleri paylaşıyoruz. Durum böyle olunca el işleriyle hiç alakası olmayan web siteleri dahi bu pastadan en büyük dilimi kapabilmek için netten toplanarak derlenen Lif Örneklerini ziyaretçilerine sunuyorlar.

Hal bu olunca Google’da Lif Modelleri , Lif Örnekleri Görselleri, Lif Örgü Modelleri Siteleri,Facebook Lif Modelleri,Liflerin Örülüşleri gibi bir çok sayfalar paylaşılıyor ve Google’da ilk sayfada mümkünse ilk sıralarda yer alabilmek için webmasterler arasında bir rekabet oluşuyor. Az önce benimde yaptığım gibi bol anahtar kelimelerle yazılan Lif örmeyle ya da Liflerin Örnekleri gibi sözcüklerin sık bulunduğu yazılarla sayfalar ve tabiki siteler ön plana çıkmaya çalışıyor.

Mesela benim bu yazım belki ilgi görüp bir kaç kişi tarafından okunur, fakat kaç kişi En Güzel Lif Örnekleri Modelleri, En Yeni Lif Örnekleri,Açıklamalı ve Anlatılmış Liflerin Resimleri,Lif Nasıl Örülür Videoları, Lifler çeyizlik, Hediyelik Lifler,Örnekli Lifler, Şişlerle Örülen Lif Modelleri, Tığlarla Örülen Banyo Bezleri,Banyoda Kullanılan El İşi Bezler,Ovunma Bezleri,Keseler,Banyo Örgü Keseleri bu böyle uzaaaar gider.

Web sitesi yapmaya başlamadan önce yani bundan 7 sene önce internette normal internet kullanıcısı olarak sörf yaparken diyelimki adı geçen Lif Modelleri olsun arama yapıp bir siteye girdiğimde diyelimki sayfada sadece 3 tane lif modeli var ama boyu iki karış uzunluğunda tam olarak ne anlattığı belli olmayan altı çizilerek dikkat çekilmiş kelimelerin olduğu yazıları gördüğümde buna bir anlam veremez ve “3 resim için neden bu kadar yazı yazmışlarki?” diye düşünürdüm. Haliyle o yazılarda bir tarif yada örnek anlatılmıyordu,sadece 3 tane lif modelinin resimleri paylaşılıyordu.

Benim gibi ziyaretçiler için yazıldığını düşündüğüm çokta anlamı olmayan içerikle ilgili bir çok kelimenin farklı şekillerde defalarca kullanıldığı o yazılar Google için yazılıyormuş. Yani o uzun ve manasız tekrarlanan cümleleri Google örümcekleri ( Sitelerimizi dolaşıp sayfalarımızın Google’da görünmesini sağlayan botlar) içinmiş.

Az önce kontrol ettiğimde Google’de Lif Modelleri yazarak sitemin kaçıncı sırada olduğunu kontrol ettiğimde 100 Adet Lif Modeli sayfamın 7. sırada olduğunu gördüm. Uzun süre 1. sırada olup daha sonra rakiplerimin sayfalarını daha güncel tutmalarından ve seo hizmetinden nasiplenmelerinden dolayı 11. sıralara kadar sayfam geriledi ve şimdilerde tekrar ilk sıralarda 1. sırada yer almaya doğru istikrarlı ve kararlı bir şekilde ilerliyorum.

Birbirlerini hiç tanımayan sitelerin aralarındaki bu rekabet tabiki sadece Lif Modelleri ile ilgili değil, bu şekilde bir çok anahtar kelimeler rekabet oluşturmakta ve her web site sahibi verdiği emeklerinin hakkını alabilmek daha çok Hit (ziyaretçi) daha çok reklam tık kazancı elde edebilmek için adilce olan bu yarışta yerini almakta.

Şimdi sizlere yazdığım bu makalede bu kadar çok Lif Modeli,Lif Örneği,Lif Ör,Liflere Bak,Life Models,Washcloths,Knit Washcloths,  For soap saver bag,Crochet Kitchen  Bath Helpers gibi sözcüklerin sık kullanıldığı sayfaya Lif Modeli Resimleri arayan ya da Açıklamalı ve Anlatımlı Lif Örgü Modelleri Resimleri arayan bir çok bayan gelecektir. Tabiki onları boş çevirmeyerek bu uzun makalemden sonra sayfamın hakkını vererek Sitemdeki yüzlerce Lif Örnekleri ve Yapılışlarına ulaşmaları için linkleri sizlere sunacağım. Buyrun ilk önce lif örgü ile ilgili linklerimi vereyim sonrada dedikoduya devam:)

Nazarca.com Lif Modelleri

 1. Acemiler İçin Tığ İşi Lif Örneği
 2. Yazılı Açıklamalı 2014 Lif Modelleri
 3. Lif Örmek İçin Çekmeli Lif Örneği
 4. Yeni Lif Örneği 2014
 5. Sıcak Su Torbalarına Örülen Keselerden Lif Örme
 6. Hobi Çubuklarından Lif Nasıl Örülür
 7. Resimli Anlatımlı Kasnakta Lif Örülüşü
 8. Burgu Lif Örneği Nasıl Örülür
 9. En Yeni En Güzel Lif Modelleri
 10. 18 Adet Kare Lif Modeli
 11. Ovunma Bezi Örgüleri
 12. Çeyizlik ve Hediye Edebileceğiniz En Güzel Lif Modelleri
 13. Fıstık Örnekli İnci Süslü Çeyizlik Lif Modeli
 14. 100 Adet Lif Modeli
 15. Tığla İşlenen Anlatımlı Lif Örneği
 16. Çiçekli Ve Çilek Örnekli Resimli Anlatımlı Lif Örneği
 17. Lifler İçin Kolay Trabzan Örme
 18. Tığla Dikine Burgu Örneği
 19. Şiş ve Cetvelle Lif Örme
 20. Yonca Lif Örneğinin Yapılışı
 21. Kare Şeklinde Güneş Yıldızı Lif Örneği
 22. Yılan Şeklinde Lif Nasıl Örülür
 23. Fıstık Örneği Lif Resimli Açıklamalı
 24. Beyaz Salkım Saçak Lif Modeli
 25. El Sokularak Örülen Lif Modelleri
 26. Liflerin Etrafına Püskül Nasıl Yapılır
 27. Resimli Tığ İşi Trabzanlı Örnek
 28. Liflik Örnek
 29. Ovunma Bezi Örgüleri
 30. Çilek Lif Örgüsü Resimli Videolu Anlatım

Gördüğünüz gibi burdaki sayfalar sadece Lif modelleri ile ilgili fakat burdaki sayfaların içinde onlarca,yüzlerce en güzel ve yeni lif modelleri ve lif örnekleri bulunuyor. Nazarca.com sitemizde her zaman elimizden geldiğince resimli anlatımlı içerikler sunarak ziyaretçi memnunuyetine öncelik veriyoruz. Veriyoruz derken bunu tek başıma ben sağlamaya çalışıyorum:)

Şimdi bu sayfaya güzel lif modelleri eklememek siteme giren bayanlara haksızlık olmaması için bir kaç güzel anlatımlı ve yazılı lif modelleri paylaşacağım. Bu arada yabancıların örgü banyo ovunma yıkanma bezleri genelde hazır satılan polyester ürünü ya da ipek keselerden ve fırçalardan kullanmayı terciğ ederlerken örgü olarak terciğleri altaki resimdekiler gibi el sokmalı kese lif modelleri şeklinde

el-sokmali-liflerin-ornekleri-nazarcacom  kese-seklindeki-lif-ornekleri  keseli-lif-modeli

Altaki lif modelini ören bayanın emeğine saygı olarak sitesinin Sitesi altaki lif modelini ören bir hanımefendi ellerine sağlık. Tunus çakıl taşı Lif Modeli adı buymuş bu örneğin.

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com
Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com

Hanımefendinin deyimiyle Tunus çakıltaşı Lif Örneği

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-1

normal iki sıra trabzan ördükten sonra çakıl taşlarının yapılışlarına başlamışlar.

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-2

Beş zinciri çektikten sonra 2 zincir öteye batıruıyoruz tığımızı

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-5

Bu arada pardon ben trabzan dedim fakat altaki 3 sırada farklı birşey yapmış ben onu çözemedim fakat trabzan yapsanızda olur yani.

 

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-5

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-3

Arada 5 zincir çektiklerini örmeyip araya sıkıştırarak zincirlerin aralarında kalan trabzanlara batırınız tığınızı. Arada kalan zincirler kabarık bir şekilde kalıcak

Tunisian-Pebbles-Dishcloth-lif-modeli-nazarca-com-6

Burdan sitedeki bütün lif model ve örneklerine bakabilirsiniz.

17 YORUMLAR

 1. Çok güzel ve kolay bir Lif Örneği bu şekilde çok güzel ovunma bezi olur. Çeyizlik ve 2014 yeni lif modelleri bu yıl kızaların ellerinde örnek yarışı yapıyorlar. Kayınvalidem bir tane örüyor resmini çekiyorum size yollayacağım. Yumuşak şirin görünen Bebek Lif modelleri arasına çok yakışır. Şu an hamileyim torunu için 71 yaşındaki kadın lif örüyor :)

 2. Hanımlar El işleri menümüze Yeni Lif Modelleri ve Lif Örnekleri Eklenmiştir. Resimli Açıklamalı Lifler için nazarca.com

 3. 2014 yılında çıkan lif örnekleri çok güzel fakat nette lif örnekleri ve facebook lif modelleri hep aynılar. Ben artık sizin el işleri menüsündeki resimli açıklamalı el bezi örnekleri arasından seçiyorum. Bayanlara tavsiyem lif modeli yerine tığ işi örnekler ya da tığla örülen motiflere baksınlar he birde battaniye örnekleri ile çok güzel lifler örülüyor.

 4. Açıklamalı örülen lif örneği çok hoşuma gitti. Günlük Lif Modeli arayanlar için ideal. 2015 Lif Modelleri nasıl olacak merakla beklemekteyim.

 5. Ayyy bayillldiimmm cok guzeller ellerinize saglikk valla gece gunduz orgu oruyorum yinede bikmiyorum daha dogrusu bikamiyorum cocuklarim delirdim saniyo ;)))

 6. Bu sıcaklarda en güzeli evde Lif Örmek. Çok güzel Anlatımlı Lif Modelleri. Ramazanı Şerifiniz Hayırlara Vesile Olsun Hepinizin

 7. en güzel keseleyen lif örneği. 100 101 lif modelleri sayfanızda da çok güzel yeni 2014 te çıkan örnekler var

 8. Rica ederim Sevim Hanım. Yeni ve güzel Lif Modelleri ekleyeceğim takipte kalın lütfen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz