Hobi SICAK SU TORBALARINA ÖRÜLEN KESELERDEN LİF ÖRME

SICAK SU TORBALARINA ÖRÜLEN KESELERDEN LİF ÖRME

1516

Bugün internet’te sörf yaparken daha önce nasıl görmediğime şaşırdığım Örgü sıcak su kılıfları gördüm. Aklıma çok parlak bir fikir geldi.

Bu şekilde örülen  sıcak su torbalarının koyulduğu bu örgü keseleri Banyo lifi olarak ta kullanabiliriz. El sokmalı lifler  ve içine sabun koyarak rahatlıkla kullanabiliriz.

 

Bu şekilde lif modelini kullanmak bence çok daha rahat olur. Aynı zamanda eski kazakların kollarını keserek birazda resimdeki gibi süsleyerek lif olarak ta kullanabiliriz.

Tabi isteyenler bu örgü lif yada sıcak su torbası keselerinin boyutlarını biraz daha farklı boyutlarda örerek telofon,ipod,tablet bilgisayar kılıfı olarak ta kullanabilirsiniz.

Tığ kullanmayı bilmeyen benden şiş ile örülen kolay lif modeli isteyen bayanlar içinde sanırım bu lif modeli işlerini görür. Yün yada keten iplerle örüldüğünde ovunma bezi olarak çok daha kullanışlı olur.

Her ne kadar fabrikasyon imalatı hazır lifler satılsa da örme liflerin yerini hiç bir şey tutmuyor.  El işleri menümüzde daha bir çok güzel tığ ve şişle örülen 100 adet lif modeli lif örnekleri paylaştım sizlerle.

Yeni bu yıl çıkan lif 2014 modelleri içinde el işleri menümüzden yada yan taraftaki etiket bulutundan lif modellerine tıklayarak sizler için paylaştığım lif modeli açıklamalı ve resimli,videolu burgu lif örnekleri görebilirsiniz.

sis-lif-ornegi

Sizlerin ördüğü el işlerini bizlerle paylaşmak isterseniz eğer sitemize üye olduktan sonra editörünüz den sitemize el işlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz