Örgü Modelleri KARE ŞEKLİNDE GÜNEŞ YILDIZI LİF ÖRNEĞİ ÖRME

KARE ŞEKLİNDE GÜNEŞ YILDIZI LİF ÖRNEĞİ ÖRME

440

El bezlerinde,El işlerinde yenilikler arayanlar ve en güzel kullanışlı Lif modellerini arayan bayanlar sizler için önce tığla düz trabzan örülen daha sonra bir iğneyle örülen el işi lifin üzerine güneş yıldızı işliyorsunuz. Sizlere verdiğim şablonda dikkatli bir inceleme yaparsanız değişik semboller ile nasıl örülür gösterilmiş.Daha fazla Lif modeli ve Örnekleri için Menümüzdeki El işlerine bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi
Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi

Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi-1

Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi-2
Üsteki resim sizi yanıltmasın henüz örneğin yarısında. Siz lifin tam ortasında düz trabzan yapmalısınız delikler çevresinde olacak.
Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi-3

Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-Prihvatka-1

Kare Lif Örneği Nasıl Yapılır-kare-tig-orme-lif-modeli-ornegi-4

6 YORUMLAR

  1. Siteyi açmak için Turhost.com sitesinden (benimde çalıştığım host firmasıdır) host ve domain satın alııyorsunuz. Daha sonra tabi kodlamalar hakkında,veritabanı ve site yapmak hakkında bilgi sahibi olmak gerek. Tavsiyem hiç bilginiz yok ise bedava host veren alanlardan ya da bloglar ile başlamanız.

  2. Siteyi açmak için hangi aşamalardan geçiyorsunuz bana yazabilirmisniz komboçyada yaşayan bir yakınıma bu aşamalar gerekiyor yazarsanız sevinirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz