TIĞLA İNCİLİ MOR ŞAL YAPILIŞI VİDEOLU

mor-sal-yapimi-tigla
mor-sal-yapimi-tigla

Tığla yapılan İnci boncuklu Mor Şal Örneği gibi kendinize Tığ işi Abiye Mor Şal Modeli yapmak isterseniz Beyaz Rengi ile çok güzel Gelin Şalı yapılır.Videolu anlatımlı Kolay Çiçek Motifli Şaş çalışması detaylı anlatımlı.

Üçgen Mor Şalın düz olan bölümünün genişliği 143 santim yan tarafı üçgen olan yeri 138 santim.

boncuklu-orgu-sal
boncuklu-orgu-sal

Toplamda 78 tane Örgü Tığ işi Çiçek Motifi ile 13 tane yapılışını videoda göreceğiniz Şal bitiminde kullanılan Yarım Çiçek motifi şeklinde yapılıyor.

Şal yapımında Motiflerin yapımı,Motifler nasıl birleştirilir ve Şal bitişindeki Yarım Çiçek Örgü motifleri ile detayları videoda bayan göstermiş.

Şalı süslemek ve daha güzel bir Şal modeli yapmak için Çiçek motiflerine Mor renk İnciler dikilmiş.Sizlerde Simli ya da tiftik iplerden Kışlık Örgü Şallar yapabilirsiniz.

Boyunluk ya da Şal modelleri aynı zamanda nasıl Şal Yapılır anlatımları için Örgü videoları bölümünde bir çok örnek var.

Fileli Şal Modeli adını verdiğim böyle Motifli Şal Modeli olan başka bir Tığ Şal Örneğinin yapılışına burada ki modelden bakabilirsiniz.

tig-isi-boncuklu-mor-sal-modeli
tig-isi-boncuklu-mor-sal-modeli
incili-tig-isi-mor-sal-yapimi
incili-tig-isi-mor-sal-yapimi
incili-mor-sal-orgu-tig-modeli
incili-mor-sal-orgu-tig-modeli

İncili Mor Şal Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR | Nazarca.com
  2. ABİYE ELBİSELERE İNCİLİ ŞAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*