ÖRGÜ GELİN ŞAL MODELİ FISTIK YELPAZE ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi

Çeyizlik Örgü Tığ İşi Omuza alınan Gelin Şalı Örnekleri ve Türkçe Videolu anlatımlı Fıstık Yelpaze Örnekli Köşeden başlanan Örme Abiye Gelinlik üzerine Şal Modeli Yapımı.Tığla yapılan Anne Yelekleri ve Tığ işi Abiye ve Gelinlik

fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi
fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi

üzerine alınan şık ve Abiye Örgü işi Şal Örnekleri.

Özellikle Serin Akşamlarda ve Sonbaharda Düğünü olan Gelinliğin üzerine tamamlayıcı olan şık ve çok güzel Tığla yapılan Örgü veya Dantel Gelin Şal Modelleri oldukça yakışıyor.

Sizde Zarafetin simgesi olan tamamlayıcı örgü Aksesuarlardan Abiye Şal Örnekleri ile Güzel örgüden Şallar yapmak isterseniz bu Fıstıklı Yelpaze Örnekli Gelin Şalı Örgü modelini yapıp Çeyiziniz de o özel günde kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Tığa nasıl örnekler yapılır? henüz Tığ işinde yeni olan hanımların bana en çok sorduğu ve Kolay Şal Örnekleri istekleri üzerine Ruziye Aydın hanımdan Örgü Şal Anlatımı olan Türkçe olarak Şal örme aşamaları gösterilen bu örneği herkes örebilir.

Tek seferde Köşeden başlanarak yapılan Örgü Şal örnekleri içinde olan Örgüden Üzümlü  Şal yapılışı gösterilen bu sayfada Şal Yapımı Resimli anlatımlı olarak gösterilmiştir.Üzüm Bağı Örgü Şal örneği modeline de bakmadan karar vermeyin.

Örgü Etol içinde kullanılan ancak Örgü şişleri ile yapılan Örgü Hırka,Bluz,Tunik ve Yeleklere çok uygun bir örnek olan Ajur Çengeller örgü modeli de Dün size sunduğum örnekler arasında yer alıyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIK PONPONLU ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. GELİN YELEĞİ DETAYLI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  3. TIĞLA İNCİLİ MOR ŞAL YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com
  4. 3 BOYUTLU GELİN ŞAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOSU | Nazarca.com
  5. ALİZE OVAL DİLİMLİ PULLU GELİN ŞALI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*