Örgü Modelleri ÖRGÜ GELİN ŞAL MODELİ FISTIK YELPAZE ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ GELİN ŞAL MODELİ FISTIK YELPAZE ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1693
fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi

Çeyizlik Örgü Tığ İşi Omuza alınan Gelin Şalı Örnekleri ve Türkçe Videolu anlatımlı Fıstık Yelpaze Örnekli Köşeden başlanan Örme Abiye Gelinlik üzerine Şal Modeli Yapımı.Tığla yapılan Anne Yelekleri ve Tığ işi Abiye ve Gelinlik

fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi
fistik-yelpaze-ornegi-gelin-sali-orgu-modeli-yapilisi

üzerine alınan şık ve Abiye Örgü işi Şal Örnekleri.

Özellikle Serin Akşamlarda ve Sonbaharda Düğünü olan Gelinliğin üzerine tamamlayıcı olan şık ve çok güzel Tığla yapılan Örgü veya Dantel Gelin Şal Modelleri oldukça yakışıyor.

Sizde Zarafetin simgesi olan tamamlayıcı örgü Aksesuarlardan Abiye Şal Örnekleri ile Güzel örgüden Şallar yapmak isterseniz bu Fıstıklı Yelpaze Örnekli Gelin Şalı Örgü modelini yapıp Çeyiziniz de o özel günde kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Tığa nasıl örnekler yapılır? henüz Tığ işinde yeni olan hanımların bana en çok sorduğu ve Kolay Şal Örnekleri istekleri üzerine Ruziye Aydın hanımdan Örgü Şal Anlatımı olan Türkçe olarak Şal örme aşamaları gösterilen bu örneği herkes örebilir.

Tek seferde Köşeden başlanarak yapılan Örgü Şal örnekleri içinde olan Örgüden Üzümlü  Şal yapılışı gösterilen bu sayfada Şal Yapımı Resimli anlatımlı olarak gösterilmiştir.Üzüm Bağı Örgü Şal örneği modeline de bakmadan karar vermeyin.

Örgü Etol içinde kullanılan ancak Örgü şişleri ile yapılan Örgü Hırka,Bluz,Tunik ve Yeleklere çok uygun bir örnek olan Ajur Çengeller örgü modeli de Dün size sunduğum örnekler arasında yer alıyor.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz