Örgü Modelleri ANLATIMLI ÖRGÜ ÜZÜM BAĞLARI ŞAL YAPILIŞI

ANLATIMLI ÖRGÜ ÜZÜM BAĞLARI ŞAL YAPILIŞI

844
Üzümlü Örgü Şal Yapılışı
uzum-salkimi-sal-yapilisi

Şal Örnekleri-Anlatımlı Resimli En Güzel Örgü Şallar-Örgü Gelin Şalı ve Abiye Tığ işi Şal Modelleri arasında mutlaka görüp örneğini çok beğendiğiniz Üzüm Bağı Şal Modelini Üzümlü Şal Örneği,Üzüm Salkımları Örgü Şal Yapılışı

Üzümlü Örgü Şal Yapılışı
uzum-salkimi-sal-yapilisi

isimleri ile görmüşsünüzdür. Üzüm Bağları Örgü Tığla Örülen Anlatımlı Resimli ve adım,adım yapım aşamalı bu Şal modelini ben örmedim. Bu güzel örneği bildiğim kadarı ile Hobi denizi forumunda Örgü grubu kuran hanımlardan bir tanesinin el emeği.

Köşeden başlanarak örülen Üzümlü Şal deseni Angora ya da Alize örgü ipleri ile örülünce gerçekten çok harika oluyor. Üzüm bağı Şalın değişik örgü ipleri ile yapılmış olan modellerini Örgü Şal Resimleri arasında görebilirsiniz.

Daha kalın örgü iplerinde Tığla örülen Fıstıklar daha belirgin dururken ince Şal ipi ile örülen Şal örnekleri daha zari ve Gelin Şalları olarak daha uygun görünüyor.

Mesela burada size Dün paylaşımını yaptığım Yan Geldi Şal Modeli de köşeden başlanıyor ve bu tür Üçgen Örme Şallar Kayınvalide Şalı olarak Hediyelik Şal yapmak için çok kullanılıyor. Şal Örneği çok güzel isteye kendine isteyen hanımlar da Örgü Anne Şal Modeli olarak hediye edebilirler.

Fıstıklı Örgü Şallar çok güzel olduğu kadar Örgüde Fıstık tekniği burada göreceğiniz en kolay En basit Tığla örülen şal örneğin de olduğu gibi Fıstık Zincirli Örgü Bereler de örülür.

45 Tane Şal Örnekleri olan sayfamızda aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınız da daha büyük olarak örnekleri görebilirsiniz.

Üzümlü Örme Şal Yapımının videosunu bulamadım anncak başka ve güzel örgü Şal Yapılışı öğreten Videoyuda sayfaya sizler için ekledim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz