Örgü Modelleri Bebek Örgüleri FISTIK ZİNCİRLİ BEBEK BERE TIĞ İŞİ ANLATIMLI YAPILIŞI

FISTIK ZİNCİRLİ BEBEK BERE TIĞ İŞİ ANLATIMLI YAPILIŞI

1017
fistik-zinciri-orgu-bebek-bere-orgu-modeli-yapimi
Örgü Tığ İşi Fıstık Zinciri Örnekli Bere
fistik-zinciri-orguden-bebek-beresi
fistik-zinciri-orguden-bebek-beresi

En Kolay Örgü Bebek Bere ÖrneğiFıstık Zincirli Tığ işi Şirin Bere Yapımı-Lif İpinden Bereler-Lif ipinden Renkli Fıstıklı Bebek ve Çocuk Beresi yapılışı-Fıstık nasıl örülür? Bilmeyenler için Örgü Fıstıklı Lif ipinden Bere bebekler-icin-tig-isi-fistik-ornekli-bereörebilmek için Fıstık Zinciri Yapılışını Türkçe Videolu açıklamalı olarak sayfa altından da izleyebilirsiniz.

Bebekler için Örgü Tığ işi Atkı ve Bere takımı olarak yapacak hanımlar aynı Tığ işi Fıstık tekniği ile renkli Fıstık zincirlerini tığla birbirine birleştirerek çok sevimli Renkli yumuşacık Puf Battaniyeler de yapabilirler.

Lif ipi ile yapılan Bere ve  Bebek Beresi örneği için ilk olarak toplam 25 tane Fıstık örün .Ancak burada bebek ya da Çocuk için örülüyor sa onun başının ölçüsüne göre Fıstık zinciri halka yapmanız gerekiyor.

Lif ipinizi kalınlığı ya da inceliğine göre Fıstık sayılarına Berenin Fıstık püskülleri ne kadar uzun olsun istiyorsanız o sayıda örmeniz gerekir.Örgü Takım Atkı,Bere ve Bebek Battaniyesi modeli olarak yapacak Anneler ve hanımlar Battaniye kenarına basit ve kolay tığ işi örnekler yapabilirler.

Fıstık Zincirlerini tek renk olarak yapabilirsiniz.Yani Fıstıklar Pembe renkli  olursa arada tığla Fıstıkları zincir ile birleştirdiğiniz yerleri Beyaz renk ile yapabilirsiniz. Kız bebek battaniyeleri için Pembe Beyaz,Erkek Bebek Örgü Battaniyeler için de o zaman Mavi,Beyaz Örgü Bebek Battaniye örneği olarak ta çok şirin olur.

Daha Basit çok En Kolay Örgü Bebek Bere Modeli için yine Fıstık Örnekli Türkçe anlatımı ve videolu Tığla Bere yapımını gösteren videoyu sayfa altından izleyerek  bere örneğini çıkarabilirsiniz.

Fıstık Zincirli Örgü Çocuk Bere Yapılışı

Resimlere Tıkladığınızda Büyük olarak görebilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Tekli Fıstık Zinciri Yapılışı

Kulakları Örten En Basit Örgü Fıstıklı Bere Yapılışı-Videolu Bebek Bere Örgü Tarifleri-Tığla Fıstık Örnekli Bere Yapılışı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz