Örgü Modelleri SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR

SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR

13106
2017-yeni-sal-modelleri-ornekleri
2017-yeni-sal-modelleri-ornekleri

2017 Şal Modelleri için güzel Şal Modelleri paylaşayım dedim ve tam 60 tane Sıradan Şal Modellerinden bıkanlar için en güzel ve çok değişik Örgü Şal Örnekleri ve 3 tane Şal modeli Yapılışı ile birlikte.

Yabancılar Şal modellerinde gerçekten çok yaratıcılar. Farklı Şal modellerini Tığ,Firkete,Aparat ya da Şiş işi Şal Modelleri olarak gerçekten çok güzel Şal Desenleri yapıyorlar.

Sizlere özellikle Şal Örmeye ilk defa ya da yeni Örgü örmeyi öğrenenler için sitede Türkçe videolu Şal Yapılışı çalışmaları da bulunuyor.

Çeyizlik Şal Modelleri,Gelin Şal Modellerinden sonra birde artık nette Anne Şalları diye ağır örnekler ile yapılan Uzun Şallar görüyoruz.

Kovboy Şalları denilen Verev şeklinde Boyun Şal modelleri yanı sıra 2017 Şal örnekleri içinde resimlerde Yeşil Şal modelinde de göreceğiniz gibi sivri uçlu içten geçen Şallar da bayanlara çok yakışıyor.

Sizlere çok amaçlı Şal Modelleri adını verdiğim bir kaç değişik şekillerde Şal Kullanımı olan modellerden de fikir almanız için resimlere ekledim.

Ayrıca burada da Bu gece sizin için paylaştığım Mor Boncuklu Şal Modeli nasıl yapılır? baştan sona anlatımlı öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik Yelek Örneği olarak paylaştığım Tığla yapılan Türkçe videolu örneğe buradan bakabilir bu örnek ile harika Şallar yapabilirsiniz. Özellikle Kırmızı Halının üzerine serilmiş olan Dilimli Yeşil Siyah renkli Yapraklı Şal Modeline bayıldım.

Yeni Şal Modellerine dikkat ettiyseniz genelde Şal Örmek için Ebruli İpten Güzel Şallar yapılmış. Motifli Şal Modelleri kadar Tek Mil Şallar da bayanların çok tercih ettiği tek seferde örülen Motif birleştirme olmayan Sallar için bazı örnekler görebilirsiniz.

Tek renkli Şallar kadar Örgü renkli Boyunluklar,Farklı Panço Modelleri,Boyuna bağlanan Şallar ve Güzel Pelerin modelleri de aralara serpiştirdim.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

Videolu Şal Modelleri

Gri Delikli değişik Şal

Türkçe Anlatılan Şal Modeli-Saray Süpürgesi Örneği ile

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz