Skip to main content


2017-yeni-sal-modelleri-ornekleri

SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR

2017 Şal Modelleri için güzel Şal Modelleri paylaşayım dedim ve tam 60 tane Sıradan Şal Modellerinden bıkanlar için en güzel ve çok değişik Örgü Şal Örnekleri ve 3 tane Şal modeli Yapılışı ile birlikte.

Yabancılar Şal modellerinde gerçekten çok yaratıcılar. Farklı Şal modellerini Tığ,Firkete,Aparat ya da Şiş işi Şal Modelleri olarak gerçekten çok güzel Şal Desenleri yapıyorlar.

Sizlere özellikle Şal Örmeye ilk defa ya da yeni Örgü örmeyi öğrenenler için sitede Türkçe videolu Şal Yapılışı çalışmaları da bulunuyor.

Çeyizlik Şal Modelleri,Gelin Şal Modellerinden sonra birde artık nette Anne Şalları diye ağır örnekler ile yapılan Uzun Şallar görüyoruz.

Kovboy Şalları denilen Verev şeklinde Boyun Şal modelleri yanı sıra 2017 Şal örnekleri içinde resimlerde Yeşil Şal modelinde de göreceğiniz gibi sivri uçlu içten geçen Şallar da bayanlara çok yakışıyor.

Sizlere çok amaçlı Şal Modelleri adını verdiğim bir kaç değişik şekillerde Şal Kullanımı olan modellerden de fikir almanız için resimlere ekledim.

Ayrıca burada da Bu gece sizin için paylaştığım Mor Boncuklu Şal Modeli nasıl yapılır? baştan sona anlatımlı öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik Yelek Örneği olarak paylaştığım Tığla yapılan Türkçe videolu örneğe buradan bakabilir bu örnek ile harika Şallar yapabilirsiniz. Özellikle Kırmızı Halının üzerine serilmiş olan Dilimli Yeşil Siyah renkli Yapraklı Şal Modeline bayıldım.

Yeni Şal Modellerine dikkat ettiyseniz genelde Şal Örmek için Ebruli İpten Güzel Şallar yapılmış. Motifli Şal Modelleri kadar Tek Mil Şallar da bayanların çok tercih ettiği tek seferde örülen Motif birleştirme olmayan Sallar için bazı örnekler görebilirsiniz.

Tek renkli Şallar kadar Örgü renkli Boyunluklar,Farklı Panço Modelleri,Boyuna bağlanan Şallar ve Güzel Pelerin modelleri de aralara serpiştirdim.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

Videolu Şal Modelleri

Gri Delikli değişik Şal

Türkçe Anlatılan Şal Modeli-Saray Süpürgesi Örneği ile

2017 YENİ 30 TANE BAKTÜS ŞAL MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU 1 TANE YAPILIŞI

YELPAZE ÖRNEKLİ ŞAL YAPIMI VE TIĞ İŞİ ŞALLAR

ÖRGÜ ÜÇGEN ŞAL ÖRNEKLERİ VE YAPILIŞI

ÖRGÜ LİZÖZ VE YELEK MODELLERİ İLE TARİFLER

ÖRGÜ YELEKLER HIRKALAR VE ŞALLAR İÇİN ÖRNEKLER

PATİK İNCİLERİ İLE YAPILAN KİBAR ŞAL YAPIMI

ÖRGÜ FANTAZİ ŞAL MODELLERİBenzer Yazılar:

ÇATALLA KUM BONCUKLU ÇARK OYASI TARİFİ
Yalancı İğne Oyası Çatalla Kum Boncuklu Çark Oyası Modeli de İğne Oyasından çevrilen Açıklamalı yapılışı ile Çatalla Kum Boncuklu Çark Oyası Yazma modeli üstelik Sonuna kadar açıklamalı tarifi. İğne Oyaları içinden Değişik Oya tekniği ile Makasla Kesmeli Oya Modeli de Çeyizlik Siparişleri verilmeye başlanan Zarif İğne oyası örneğidir. ...
ÖRGÜ EL SOKMALI LİF MODELİ YAPIMI
El Sokulan Lif Modelleri- El Sokmalı Kolay Lif Örneği isteyen hanımlara hemen buraya! Türkçe Videosu ile Açıklamalı Örgü El Sokulan Yıldız Lif Yapılışı. Yeni El Sokmalı Çeyizlik Lif Modelleri Çeyiz Lifleri kadar Çocukları olan Annelere oldukça kullanışlı ve Hem Bebek hem Çocuk Annelerine böyle Örgü Kese Lif Modeli kullanmalarını önerim. Fıstıklı Kese ...
TIĞ İŞİ ÖRGÜ KUMAŞ ÜSTÜ GÜL KIRLENT NASIL ÖRÜLÜR
İnternet'te ya da çevrenizde Tığ ile ya da Şiş ile örülen Örgü bir çok güzel Kırlent ve Yastık Örneği görmüş olabilirsiniz. Fakat burada Resimli açıklamalı olarak göreceğini Tığ İle Kumaş Üstü Örgü Gül Kırlent örme şekli tekniği ile çok farklı. Güllü kat kat farbalı şekilde Tığla örülen Örme Kırlent ile evinize çok ...
ÖRGÜ SABUN KESELERİ İLE BANYOLAR DAHA ŞİRİN DAHA GÜVENLİ
Sağa sola konulan Kayan Sabunlara Şirin Çözümler arayanlar Banyoda kullanabileceğiniz Askılı Sabun Keseleri Örgüler ile bunlara Pratik çözümler bulabilirsiniz. Bu Aslında Kese Sabun Lifi ama ben bu modeli Sabun kesesi olarak kullanmayı düşünürüm. Sadece Banyo için değil. İçine avanta ya da Kokulu minik Sabunlar koyup Çekmecelere,dolaplara Çamaşır aralarına koyabilir çamaşırlarınız mis gibi ...
İÇTEN GEÇMELİ BOYUNLUK BERE TAKIMI TIĞ İŞİ MODEL TARİFİ
İçten Geçmeli Örnekli Bere Bugün de Boyunluk Modeli ile Çok Şık 2 li Bayan Örgü Şapka ve Boyunluk Modelini Tığ ile öğreneceğiz.Modern Düğmeli Tığ işi Kadın Boyunluk yapımı. Birazdan alttan göreceğiniz Bere Modelin de örnek daha sık kullanılmıştı.Şirin Hanım burada Örnekleri ne kadar güzel teknikler ile farklı modellere çevirdiğini siz de ...
ALTIGEN KENARLI HALKALI HAVLU UCU TARİFİ
Serum Halkaları ve 2 renk iplik ile yapılan  Altıgen Kenarlı Çiçekli Havlu Ucu Dantel Tarifi Videolu olarak öğretilmekte. 22 Numara Tığ ile modeli yapmaya başlayabilirsiniz. 2018 Düğünleri Çeyiz Hazırlıkları başlayınca biz de sizler için bol,bol En Güzel Havlu Dantelleri ve Uç Dantel Modelleri paylaşmaya deva ediyoruz. cift-serum-halkali-havlu-danteli Geçen gün ...
TIĞLA 1 YAŞ BEBEK ELBİSESİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
Örgü Tığla 1 Yaşındaki Bebek Elbisesi nasıl örülür? Tığ işi Yazlık Bebek Elbise Örnek anlatımı ile Yakadan Başlanan Robadan yapılan Tığ işi Kolay Bebek Elbisesi. Elbisenin alt tarafı Örümcek modeli ile File şeklinde örülüp Astar olarak hem de kabarık Etekleri olması için altına 2 orgu-dantelli-tutu-elbise kat Tül dikilerek Abiye ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir