orgu-desenleri-tig-ornekleri-50-model


ŞİŞ ÖRGÜ DESENLERİ TIĞ ÖRGÜ ÖRNEKLERİ İÇİN 5O MODEL


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Tam 50 Tane Şişte Örgüler Tığ da Yelekler- Burada gördüğünüz Tüm Örneklerin neredeyse hepsinin Tariflerini nazarca.com sitemiz de görebilirsiniz. Örgü Desenleri ve Tığ Örnekleri için buyrun.

Bunun için Örgü Örme Videoları bölümüne bakabilir Bu Örnek Tarifleri ve Bu Örnekler ile yapılan Model Tariflerin görebilirsiniz.

Günün Gece Örgü modeli Nakışlı Yılan Güle Dolandı model Tarifini de az önce Örgü Sevenler için yayınladım. Nakışı ve Örgünün yapılışı hepsi gösteriliyor.

Kızlar Modeller gerçekten çok güze değiller mi? Bu Modellerin hepsi Alıntı.Hanımların örüp Nette ve Sosyal ağlarda Bayanlar için yayınladıkları modeller.

tig-isi-ornekler-nazarca
tig-isi-ornekler-nazarca

Hepsi ayrı güzel örnekler ile yapılan Modeller pek hoşlar.Örgüyü temiz ve düzgün örmek modellerin kendini göstermesi için en az ip kadar önemli.

Eskiden bu Modellere hayran kalırdık ama Modeli bilmediğimizden Bilenlere Örnek Tarifi için Ricada bulunurduk. Ancak Allah razı osun artık Türk hanımlarda Örgü,Oya,Dantel gibi tüm örnek ve model Tariflerini yapıp bizler ile paylaşıyorlar.

Tarifleri için Menüye Örgüler Yazan yere tıklayın ne güzel Örgüler var görün derim. Tığ Örneklerine de Tığ İşleri yazan menüye buraya bakınız.

Anne Yelek Örnekleri,Gelin Yeleklerine Örgü Desenleri ve Bebek Örgü Motiflerini görmeden gitmeyin.Aradığınız Örnekler burada olabilir.Boşuna site,site dolaşmayın.
Resimlere Tıklayıp Örnekleri Daha Yakından Görebilirsiniz.

SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR

70 TANE TIĞ VE İĞNE OYASI MODELLERİ

50 TANE ÖRGÜ BAYAN BOYUNLUK 3 TANE TÜRKÇE YAPILIŞI

BATTANİYE TARİFİ VE BEBEK ÖRGÜLERİNE BAKMAK İSTER MİSİNİZ?

NAZARCA BEBEK YELEK MODELLERİ 50 TANE TÜRKÇE VİDEOLU

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “ŞİŞ ÖRGÜ DESENLERİ TIĞ ÖRGÜ ÖRNEKLERİ İÇİN 5O MODEL”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir