Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BEBEK ÖRGÜLERİ 2018-2019 KIŞ SEZONU ÖRGÜ MODELLERİ

BEBEK ÖRGÜLERİ 2018-2019 KIŞ SEZONU ÖRGÜ MODELLERİ

13749
2018-2019-KİS-SEZONU-BEBEK-ORGULERİ
2018-2019-KİS-SEZONU-BEBEK-ORGULERİ

Örgü 2018 Kış Sezonu Örgü Modelleri bizlere 2019 Bebek Örgü Modelleri için fikirler veriyor.Sayfa da Bebek Patik Tarifi-Bebek Elbise yapımı ve Örgü Bebek Yelek yapılışı ile 50 Tane Çocuk Örgü Fikirleri sunuyor.

Bu Sezon Çocuk Örgüleri Bebek Örgü Yelek ve Hırkaları için genelde Robalı Modeller kullanılacak. Örgü Tığla Robalı Çocuk Kazakları da bunlardan sadece birisi.

Çeşitli Modeller ile yapılan Bebek Hırkaları Yakadan başlanan sonradan Kapüşon için ilmek çıkarma uygulanan burada ki Bebek Hırkası Yapımı gibi.

Değişik Robalı Modellerde çeşit,çeşit Yapraklı Roba Modelleri Hırka ve Yelek yapımın da olduğu  gibi Kazak örneklerinde de sık,sık kullanılacak.

pembe-puskullu-bebek-botu-orguden
pembe-puskullu-bebek-botu-orguden

Bebek Patikleri Kışlık olduğun dan Bilekler uzun Bot Bebek Patikleri ile Kış daha sıcak ve rahat geçecek. Bu Sayfa da bir tane de Püskülü Benek Botu örme aşamaları da var.

2019 Çocuk Örgü Modelleri de Kazak veya Hırka ile Takım Bere ve Atkısı ile Tam takım Pantolonlu Örgü Hırkalar Kızlar ve Erkekler için yapılacak.

Sezon başında Şal Bebek Hırkaları özellikle 3 ilmek ile başlayıp 3 ilmek ile bitip 2 parçadan yapılması çok beğenildi.Tabi sayfamız da bu modele yapılan Yelek ve Hırkalar da var.

Battaniyeler de Çiçekli modelli Tığ Örgülerini sıkça göreceğiz.Ama Şiş işi Bebek Battaniyeleri geçen yıllara göre daha çok örülecek.

Altta Galerideki Modellere Tıklayıp Net ve Büyük Görebilirsiniz.

Degrade Bebek Hırka Yapımı

Püsküllü Bebek Bot yapımı

Şile Dikişsiz Bebek Yeleği

Şişle Bebek Elbise Tarifi

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz