Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SÜT DİŞİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA BAŞTAN SONUNA TARİFİ

SÜT DİŞİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA BAŞTAN SONUNA TARİFİ

6215
sut-disi-orgu-modelli-kapusonlu-bebek-hirkasi
sut-disi-orgu-modelli-kapusonlu-bebek-hirkasi

En Sevdiğim modellerden olan Süt Dişi Modeli ile Kapüşonlu uzun kollu bir Bebek Hırkası nasıl yapılır? Tam Açıklamalı Tarifini izleyeceğiz.

Bu modeli ilk Ben 2016 Yılında Süt Dişi Örgü Modeli olarak burada yayınladım. Fare Dişi Modeli de benim sayfam da burada anlatımı var.

Fare Dişi Modelli Bayan Yelek Tarifini de görmek isterseniz buraya bakın tıklayıp hepsini nasıl örülür? görün. Uzun Kolsuz V Yaka Bayan Yelek yapılışıdır.

Fare Dişi Bere Boyunluk ta Kış için Şıklığınıza şıklık katıp Soğuklardan koruyacak Modeller de burada. Kırmızı rengi anlatımı ile sizler için.

Bu modellere benzeyen en az bunlar kadar sevilen Timsah Sırtı Örgü Modelini görmeden karar vermeyin. Bu Örnek ile ne yapsanız herkes tarafından çok beğenilecektir.

orgu-sut-disi-bebek-hirkasi-tarifi
orgu-sut-disi-bebek-hirkasi-tarifi

Şimdi gelelim El Örgü Çocuk Hırka Modelleri ve Yapılışlarına. 3 İlmekli Şal Bebek Hırkası da Şiş örgüler de adın Hırka Tarifi arayan hanımlar bunu görmeli.

Elif Hanım Süt Dişi Bebek Yeleğini örmek için 2 yumak ip kullanmış. Yelek 0-1 Yaş Beneklere göre örülmüş. Fare Dişi Bebek Hırkası için Yakadan başlanıyor.

Yakadan 76 ilmek ile başlanıyor Yaka ayrımların da Ön 14 ilmek kollar 9 ilmek arka 22 ilmek olarak Roba ayrılıyor.Roba kısmında ajur ayrımlarında 2 tane yapılacak.

Roba bittiğinde kollar ve beden yapılıyor.Kapüşon için yakadan ilmek çıkarılıyor. Bu Modeli 3,5 numara ya da 4 numara şiş ile yapabilirsiniz. İp Nako Elit baby

Çalışma ELİF PİRENVİSE Bebeğim Örgülerim kanalına ait bir çalışmadır.Ellerine sağlık.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz