Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YAKADAN BAŞLAMA CEKET YELEK HIRKA ROBASI

YAKADAN BAŞLAMA CEKET YELEK HIRKA ROBASI

510
Nazarca-ceket-hirka-yelek-yakadan-artirma
Nazarca-ceket-hirka-yelek-yakadan-artirma

Yakadan başlama yelek, ceket, hırka, elbise, kazak robası Ajurlu arttırma sıraları nasıl yapılır? Kibar bir örnek ile tarifi.Robadan başlanan bebek örgülerine Roba Artırma Teknikleri.

Değişik iki üç renk ile görmüş olduğunuz Çift ajurlu yakadan başlama örgülerin Roba arttırma tekniğini Anlatımlı ve iki üç renk ile göreceksiniz.

turuncu-yakadan-artirmali-hirka-yelek
turuncu-yakadan-artirmali-hirka-yelek

Robası arttırmalı modeller için size yine çok şık bir deseni olan Yıldızlı artırmalı roba tekniğini de buradan tıklayıp Bebek Yelek yapılışı ile görebilirsiniz.

Fantastik şık görünümlü Yakadan Başlama Robalı arttırmalı örgülerden Çimenli artırma tekniği de sayfamızda model anlatımı ile gösterilmekte.

bebek-yelek-hirka-robali-artirmlari
bebek-yelek-hirka-robali-artirmlari

Örgülerde robalı bebek yelekleri, Robalı bebek hırkaları gibi modellerde yakadan başladıktan sonra süslü arttırma teknikleri de var.

Ajurlu artırma tekniği ikili ajurlu artırma tekniği gibi daha birçok Robadan artırma teknikleri balık sırtı ajurlu artırma modelleri gibi modeller de var.

2-ajurlu-yakadan-roba-artirma
2-ajurlu-yakadan-roba-artirma

Bugün de çok güzel Yakadan Başlama Roba çalışmasının yapılışını göreceğiz. Yakadan başlanan Panço, bebek tulumu, süveter gibi her türlü örgü de bu arttırma tekniğini uygulayabilirsiniz.

Bu tekniği uygulamanız için 7 ilmek buraya ayırmanız gerekiyor. Yaptığınız roba 4 noktadan ya da 2 noktadan yapılıyorsa bunu hesap etmeniz gerekir. Her arttırma için 7 ilmek bırakılarak yapılıyor.3 ilmek bir tarafında, 3 ilmek bir tarafında, 1 ilmekte ortada ilerleyerek yapılıyor.

Şekilli Ajurlu Roba Artırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz