Menü Kapat

fare-disi-orgu-modeli

FARE DİŞİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLUSevgili Anne işleri bizlere güzel bir örnek olan Türkçe Videolu Açıklamalı Fare Dişi Örgü Modeli örneğini

fare-disi-orgu-modeli
fare-disi-orgu-modeli

paylaşmışlar. Bu güzel Örgü deseninin nasıl örüldüğünü Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

Daha önce paylaştığım Kuzu Dişi örneği modeline çok benzettiğim bu modele de buradan bakabilirsiniz. Fare Dişi Örneği ile düz ve haraşo örgülerinin yerine bu örneği kullanabilirsiniz.

Fare Dişi Örgü modeli ile esnek bir örnek olduğu için Bere ve Patik örülebilir.

Güzel örneklerin paylaşıldığı yeni örgü modellerini el işi yazan menüye baktığınızda görebilir ve örgü isteklerinde bulunabilirsiniz.

Yeni paylaşılan Örgü modellerini sizlere sürekli makale içinde tanıtıyorum. Bir örnekte az önce paylaştım ve gerçekten çok farklı her şey örülebilir bir örnek olan Yan Başaklı Örgü Modeline bakabilirsiniz.

Fare dişi örneğinin diğer adının Pirinç Patlağı örgü modeli olduğunu yazan Emine hanıma da buradan çok teşekkür etmek istiyorum.

El bezi,Lif Örgü Modelleri,Mutfak için örgüler için nazarca.com her daim sizlere yeni çıkan örnekleri ve artık bir klasik olan çok eskilerden Annelerimizin de ördüğü modelleri paylaşarak örgü örmeyi seven hanımlara tanıtıyor.

15 Comments

  1. Geri bildirim: SÜT DİŞİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA BAŞTAN SONUNA TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: TIĞLA FARE DİŞİ ÖRGÜ TARİFİ | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: FARE DİŞİ MODELLİ BAYAN BERE BOYUNLUK TAKIM TARİFİ | Nazarca.com

  4. Geri bildirim: RENKLİ DALGALAR ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  5. Buket E.

    Paylaşımlarınız için teşekkürler :) Elimde bir kazağın örneği var ama örgü modelinin ne olduğunu anlayamıyorum. Mümkünse fotoğrafını göndererek size sormak istiyordum, nasıl yapabilirim?
    Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir