TIĞLA FARE DİŞİ ÖRGÜ TARİFİ

tigla-fare-disi-modeli
tigla-fare-disi-modeli

Şirin Tığ Örgüsü Örnekler- Şirin Tığ işi Battaniye,Lif,El bezi,Örtü aklınıza ne gelirse örülen Tığla Fare Dişi Modeli Türkçe Videolu anlatımlı.

Böyle yumuşak yün ipler ve kalın Tığlar ile bu modelle bence en Güzel Bebek Battaniyesi olur. Tığla Bere Örneği arıyorsanız hemen bu modelden başlayabilir ya da Bebeklere Yelek,Kazak,Süveter ve Atkılar harika olur.

tig-isi-fare-disi
tig-isi-fare-disi

Zaten Modelin her iki tarafı da aynı,Çift yönlü bir Örgü olduğu için Bere ya da Battaniyeler de çok hoş yakışır. Tarifte de Erkek Atkıları için tek renkli ya da 2 renk süper olur.

Bu arada Şiş İşi Fare Dişi Modeli de aranızda bilmeyenler var ise buradan Şiş ile yapılan modeline bakabilirsiniz.

Son olarak ta buradan Yeni modelimiz Tavşan Kulaklı Örnek nasıl yapılıyor? izleyebilirsiniz. Örgüler,El İşleri,Tığ İşi ve Yelekler hepsini ve yapılışlarını görmek için Örgüler yazan linke tıklayınız.

Fare Dişi Tığ Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KABARIK MİDYE TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*