Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ SEPET HIRKA: YAKADAN BAŞLAMA BEBEK HIRKALARI

ÖRGÜ SEPET HIRKA: YAKADAN BAŞLAMA BEBEK HIRKALARI

1237
2024-sepet-hirka-bebek-orgu
2024-sepet-hirka-bebek-orgu

Yakadan başlama kolay bebek hırkası. Örgü sepet model hırka çalışması dikişsiz boyundan başlanan örgü yelekler, hırka modelleri. Baby Cardigan Knitting Pattern.

Bugün sizler için Bu gördüğünüz Yakadan başlama bebek hırka modelinin tarifini paylaştık, çok güzel bir bebek hırka modeli.

kiz-bebeklere-sepet-hirkalar
kiz-bebeklere-sepet-hirkalar

Sepet hırka modeli hırkaya boyundan başlanıyor, roba artışları devam edilerek etek uçlarından doğru tek parça halinde tamamlanmış.

uzun-kollu-hirka-2024-yili
uzun-kollu-hirka-2024-yili

Örme bebek hırka modelinin kollarının altında dikişler var, isteyen misinalı şişle dikişsiz bir şekilde de tamamlayabilir.

2024-orguden-bebek-ceketleri-hirkalari-3
2024-orguden-bebek-ceketleri-hirkalari

Bu harita için kullanılan ip Nako bebe 100 renk no: 12990 ve 360 metre olan nispeten diğer iplere göre daha ince bir bebe ipi.

erkek-bebegi-sepet-hirkalari
erkek-bebegi-sepet-hirkalari

Yaklaşık 110 gram kadar ip kullanılarak bir buçuk yumak kadar örgü ipi 1 yaş bebek hırka için kullanılmış, üç buçuk numara şiş ile yapılmış.

yakadan-sepet-bebek-hirka
yakadan-sepet-bebek-hirka

Örgüden bebek hırka modeli ölçüleri beden genişliği 25 santim, beden boyu 27 santim. Bu ölçü ile 6 aylık 9 aylık bebeklere hırka rahat olur. 1 yaşa kadar giydirebilirsiniz.

boyundan-sepet-model-hirka
boyundan-sepet-model-hirka

Videolu örgü anlatımında kartopu Baby One 100 gramı 250 metre olan ipler ile anlatım yapılmış, yine 3,5 no şiş kullanılmış.

Video Kaynak: Alaza Örgü

1 Yaş Sepet Hırka Yapımı-Örgüden Bebek Hırkaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz