Örgü Modelleri ZAMBAKLAR ÇİÇEK AÇTI TIĞ MODELİ İLE NELER YAPILIR?

ZAMBAKLAR ÇİÇEK AÇTI TIĞ MODELİ İLE NELER YAPILIR?

9692
zambaklar-cicek-acti-tig-orgusu
zambaklar-cicek-acti-tig-orgusu

Zambak Çiçeği Lif,Battaniye,El bezi Örgülerine Model Tarifi-Zambak Motifleri 1 sırada 5 tane 2, sırada 6 tane şeklinde 5-6-5-6 şeklinde ilerliyor.

Örgü Modelleri denildiğinde Aklımıza İlk gelenlerden Şiş örgü Desenleri de görmek isterseniz Burada 4 Şiş Örgü Tarifi görebilirsiniz. Bunları da Bugün paylaştım.

Çiçekli Banyo Lifleri için geçen gün yeni yapılan Özel Tasarlanmış Sabun Lifi Modelleri içinden 1 tane model yayınladım.Başta yazan Çiçekli Lif yazısına tıklayıp bakabilirsiniz.

Kupa Oyası Modelini aranız da bilenler vardır. Kupa İğne Oyası Modeli olarak bir yerler de görmüş olabilirsiniz. İşte bu modeli Tığ Oyası olarak ta Görmek için Tabi Tarifi ile o da burada.

zambakli-tig-isi-lif-ornegi
zambakli-tig-isi-lif-ornegi

3 Renkli Zambaklı Tığ Modeli Lif Modeli uygulamak için öneriliyor.Ama Mutfaklara El bezi ya da Bebek Battaniyesi de olabilir Çok renkli hoş ama Battaniyelerde Sade 1-2 renk bile yapsanız Yine güzel olur.

Zambak Örgüsü Zincir üstüne de başlayabilirsiniz ya da model de görüldüğü gibi kafesler yapıp onun üstüne de örneği kurabilirsiniz.

zambak-cicegi-tohumu-model-yapimi
zambak-cicegi-tohumu-model-yapimi

En iyisi gösterildiği gibi yapın modeli iyice öğrenince istediğiniz değişiklikleri daha rahat uygularsınız.Lif örülen her Tığ numarası ile modeli uygulayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz