Menü Kapat

4-tene-sis-orgu-kazak-suveter-ornekleri-yapilislari

4 ŞİŞ ÖRGÜ MODELİ TARİFİ KAZAK VE SÜVETERLER İÇİNÖrgü Kazak ve Süveterler için 4 Tane Örgü Deseni Tarifi paylaşıyorum. Bakın Hepsinin Tarifleri de var beğendiğinizi Modellere uygulayın diye 4 Adet Örgü Modeli birden yayınlamak istedim.

Şiş Örgülere Geçmeden Tığ Örgülerden Az önceki Örgü çalışması olan 36-38 Beden Yapraklı Hırka Modeli yapılışını bildireyim. Minyon hanımlar Ergenlik dönemindeki 12-13 Yaş Çocuklara Göre Tam anlatımlı Hırka yapımı.

Düz Yapraklı Robalı Hırka Modeli de yine Yeni Bebek Hırkası olup Şiş ile örülen modellerden.Bu Modelin Beden bölümün de ayrı bir desen kullanmak için bu sayfada ki modellerden birini düşünebilirsiniz.

kabarik-burgular-orgu-deseni
kabarik-burgular-orgu-deseni

Bakmayın Kazak ve Süveter Modellerine yakıştırdım.Paylaştığım bu 4 Örgü Motifi de ne örseniz de yakışacak Her şey Örülebilir Modeller.

Benim Favorim 3D Kabarık Midye Modeli olan Sarı Örgü Modeli.Daha önce bu örneği tek olarak ta yayınlamıştım ama nedense Benim düşündüğüm kadar etki görmemişti.

kabartmali-3d-midye-orgu-deseni
kabartmali-3d-midye-orgu-deseni

Yeşil Olan Model Hem Kadınlara Hem Erkek örgülerine uyumlu bir örgü. Erkek Kazak,Hırka ya da Süveter hatta Berelere gider bir Desen.

kelebekli-burgu-orgu-deseni
kelebekli-burgu-orgu-deseni

Kelebekli Burgu modeli Sarı Örgü de net beli olmasa da güze bir Örgü Motifi.Daha Çok Bayan ve Bebek Yeleklerine yakıştırdım.

selanikli-kesme-seker-orgu
selanikli-kesme-seker-orgu

En altta videosunu sunduğum Selanikli Kesme Şeker Örgü Modeli de Bebek Battaniyeleri başta olmak üzere Erkek Örgü Giysilere da güzel duracaktır.

Kabartmalı Örgü Modeli

Midye Örgü Motifi yapımı

Kelebekli Burgu Örgü Deseni

Selanikli Kesme Şeker Modeli

1 Comment

  1. Geri bildirim: ZAMBAKLAR ÇİÇEK AÇTI TIĞ MODELİ İLE NELER YAPILIR? | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir