hayran-biraktiran-yazma-oyasi

HAYRAN BIRAKTIRAN NİŞANLI KIZ KUPA OYASI TARİFİ


Tığ Oyası Kupa Modeli Oya-Hep Gelin Kız Oyaları Ya da Çeyizlik Oya Modelleri yayınlamayalım bir de Nişanlı Kız Oyası ile Çok Zarif Mor Yazma Oyası Modeli Yapılışı yayınlayalım istedim.

Ben gördüğüm de Oyanın hem modeline,hem kaliteli temiz yapılışı ve Anlatımına Hayran aldım. 4 Renk Oya ipi 22 numara Tığ ile Aynı Yazma Oyasını çeşitli Desenli ya da Düz Yazmalara yapabilirsiniz.

hayran-kaldigim-tig-oyasi

hayran-kaldigim-tig-oyasi

Derya hanımcım Bu Oyaya başlamadan önce de Burada ki Pıtırcıklı Zarif Oya Modelini yayınlamıştı.Benim de Sayfam da paylaştığım modeli buraya bakıp görebilirsiniz.

Hanımlar mutlaka sizler de bu aralar Son Moda olan Ahududu Örneğini aranızda görenler ya da bilenler vardır.Dün Tığ işi Ahududu Bere Modelini de sizlere göstermek istedim.Sayfada Tarifi de var.

tig-oyasi-kupa-modeli

tig-oyasi-kupa-modeli

Hep Aynı Oya Tasarımlarını görmekten sıkılanlar eminim Bu Şık Oya Örneğini kendi Tülbentleri için yapmak isteyeceklerdir.

yelpaze-oyali-hayran-birktiran-oya-ornegi

yelpaze-oyali-hayran-birktiran-oya-ornegi

Bu Oya modelinin İğne Oyası modelinin adı Kupa İğne Oyası Yazma modeliymiş.İğne Oyası motifleri Tığ ile yapılarak Yalancı İğne Oyası Tığ Modeli yapılmış.

eski-oyalardan-bikanlara-yeni-oyalar

eski-oyalardan-bikanlara-yeni-oyalar

Tığ işi Kupa Oyası-Nişanlı Kız Oya Videosu

3 thoughts on “HAYRAN BIRAKTIRAN NİŞANLI KIZ KUPA OYASI TARİFİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir