ahududu-badem-modeli-bayan-bere

SON MODA AHUDUDU MODELİNDEN BAYAN BERE YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Tığ işlerin de bu aralar çok Moda olan Ahududu Modelli Bayan Bere Tarifi. Örgü Tığ işi Bademli Ahududu Modelinden Bayan Yelekler,Hırkalar,Battaniyeler,Atkılar,Boyunluklar,neler yapılıyor neler?

Aynı örnek ile yapılan Ahududu Modelli 40-42 Beden Kadın Hırka yapımı paylaşmıştım.Tam açıklamalı ve Cepleri Pullu,Payetli uzun Bayan Hırkası da burada.

tigla-ahududu-modeli-bayan-sapka-yapimi
tigla-ahududu-modeli-bayan-sapka-yapimi

Böyle Bahar ayları için Örgü Şeker Trabzanlı Bere filan yapabileceğiniz bu modele de bakın. Bu model de Tığla yapılıp çok renkli Battaniyelik bir model.

tig-orguden-ahududu-sari-bere-yapimi
tig-orguden-ahududu-sari-bere-yapimi

Kartopu 1321 numara İp kullanılan Yaprak Bademli Bere Zincir üstüne 2 sıra Trabzan ile kuruluyor.Ama arzu edenler ilk önce Çakma Trabzan ile Lastik yaptıktan sonra üzerine örneği kurabilirler.Burada ki Bebek Beresi modelin de bu gösteriliyor.

tigla-ahududu-yapraklı-bayan-beresi
tigla-ahududu-yapraklı-bayan-beresi

3,5 numara Tığ ile Baş genişliğin de Zincir çekilerek başlanıyor.Model anlatımın da Çocuk Beresi için 50 cm genişliğin de


Yapraklı Bere Tarifi videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “SON MODA AHUDUDU MODELİNDEN BAYAN BERE YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir