seker-gibi-trabzanlar-modeli

ŞEKER GİBİ RENKLİ TRABZANLAR İLE ŞİRİN ÖRGÜLER


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Şeker gibi Renkli Trabzanlı bu model eminim size de çok sevimli geldi.Tarifini izlemekte örmek kadar keyiflidir diye düşünüyorum.

Nehir Çiçeği Lif modeli yine Bugün sizlere sunduğum Modellerden. Bu modelden önceki bu model de Aynen videolu tarifi ile.

Sevgi Kanadı Bebek Yeleği de Anneler hemen tıklayıp baksınlar derim. Örnek tarifi ama Bebek Yeleğin de gördüğünüz de eminim size de çok şeker gelecektir.

renkli-seker-trabzanlar
renkli-seker-trabzanlar

Bebek örgüleri için Tığla neler yapılıyorsa bu örnekle de her şey örülür.Bayan Yeleklerine 2 renk açık renkler kullanılırsa yine yakışır.

Bebek Battaniyeleri için Baharlık ve Mevsimlik Tığ örgü Battaniyeler çok şirin durur.Ama Kış için çok sıcak tutmayacağı için Astar kullanabilir yada Kalın iple yapabilirsiniz.

kafesli-seker-trabzani-tig-isi
kafesli-seker-trabzani-tig-isi

Örneği deneyecek arkadaşlar bu modeli 3 lü trabzanlar yerine 4 lü dolgulu fıstıklar ile bir denesinler.Battaniye için özellikle Kafeslerin içine 4 lü fıstık 2 zincir 4 lü fıtık şeklinde daha puf yumuşak ve sıcak bir Örgü olur.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ŞEKER GİBİ RENKLİ TRABZANLAR İLE ŞİRİN ÖRGÜLER”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir