Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KELEBEKLİ KAZAYAĞI ÇOCUK BERE ANLATIMI:2024 BERELER

KELEBEKLİ KAZAYAĞI ÇOCUK BERE ANLATIMI:2024 BERELER

740
Kazayagi-2024-bebek-cocuk-bere
Kazayagi-2024-bebek-cocuk-bere

Örgü neşeli bere yapılışı. Şişle kazayağı çocuk bere modeli. İki şiş örgüden kelebekli, çiçekli, böcekli renkli kolay bebek bere modeli. 2024 örgü bereler.

2024-yeni-cocuk-beresi
2024-yeni-cocuk-beresi

Hem elinizdeki ufak ufak küçük küçük kalan ipleri değerlendirebilir hem de bebekler, çocuklar Hatta yetişkinler için bu şekilde bereler örebilirsiniz.

Aynı zamanda Bere modeli üzerinde gördüğünüz Örgü Kelebek, Gökkuşağı örgü tığ işi figürlerinin yapılışını da yine videolu anlatımlı olarak sayfada görebilirsiniz.

kelebekli-bebek-bere-kelebek-orguler
kelebekli-bebek-bere-kelebek-orguler

Burada 7 numara misinalı şiş ile çalışılmış. Tabii ki siz bunu iki şiş ile yapabilir daha sonra yan tarafından dikerek örgüyü tamamlayabilirsiniz.

Kazayağı Bere Modelini kaç renk ip kullanarak yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Burada farklı farklı bebe ipleri değerlendirilerek çalışılmış.

kazayagi-sisle-bere-yapmak
kazayagi-sisle-bere-yapmak

Kenar lastik kısmı çift lastik yapılarak yeşil renk ip ile çalışılmış daha sonra 2-3 sıra mavi renk ile yapılıyor. Siyah beyaz renkli ipler ile şiş örgü kazağı modeli ile geçiş yapılarak model tamamlanmış.

Dikişli bere modeli şeklinde tek tarafında dikişli yapılan kolay bere modeli Farklı renkler ile yetişkin erkek bere modelleri içinde kullanılabilir.

sisle-orguden-kolay-bereler-2024
sisle-orguden-kolay-bereler-2024

Bebek bere modeli için 62 ilmek ile çalışılmış. Ama burada iplerin ve şişin kalın olduğunu unutmayın. Siz yaptığınız kişinin başı ölçüsünün genişliğine göre ilmek atabilirsiniz.

Video Kaynak: canselin örgü dünyası

Kazayağı Bere Yapımı- Yeni 2024 Bebek/Çocuk Bere Modelleri Örgü

Tığla Kelebek Örmek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz