AHUDUDU ÖRNEKLİ İNCİLİ ABİYE KADIN ELDİVENİ YAPIMI
incili-ahududu-ornekli-abiye-kadin-eldiveni

AHUDUDU ÖRNEKLİ İNCİLİ ABİYE KADIN ELDİVENİ YAPIMI


Alize Angora Gold ple yapılan Parmaksız İncili Abiye Bayan Eldiveni Tarifi-Ahududu İncili Abiye Parmaksız Kadın Eldiveni Tığla Yapılışı.

İnciler Eldivene Silikon ile yapıştırılmış ama siz arzu ederseniz İncileri dikebilirsiniz. Böylece el de yıkadığınız da Abiye Örgü Eldiven zarar görmez ve Boncuklar dökülme.

Eldiveni rahat kullanmak için İncileri sadece üstüne örnekler arasına dikebilir avuç içine gelen yere dikmezseniz.

Önce bileğindeki lastikten başlanarak 6-7 cm kadar lastik yapıldıktan sonra Ahududu Örgü Modeli ile kalan bölümler örülüyor.

incili-bayan-eldiveni-tigla
incili-bayan-eldiveni-tigla

Ahududu Model İncili Boncuklu Eldiven Örneğini daha Önce Yelek,Hırka ve Bere yapılışında da görmüştük.Bunları saya içinde size göstereceğim.

Aynı Ahududu Örnekli Bayan Bere Modeli Tarifini bakarak bir tane Bere ile İncili Ahududu Bere ve Eldiven Takım yapabilirsiniz.

17 Zincirle başlayıp zincir üzerine her zincire 1 tane sık iğne yapınız.2. sırada çektiğiniz sık iğne zincirlerin arka tepelerine batarak lastik örneğine devam edin.

ahududu-boncuklu-bayan-eldiven-parmaksiz
ahududu-boncuklu-bayan-eldiven-parmaksiz

Her motif 10 ve katları üzerinden yapılıyor.Çocuklar için aynı eldiveni yapacağınız zaman bilek genişliğinde zincir çektikten sonra bun hesaplarsınız.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın