Menü Kapat

sen-sakrak-nazarca-lif-modeli-tarifi

ŞEN ŞAKRAK NAZARCA LİF MODELİ TARİFİ İLE YENİ MODELNe kadar İddialı bir Başlık olmuş Diyenler Hemen Siteye girip Lif Modelleri bölümüne bakıp En Güzel Nazarca Lif Modelleri ve yapılışlarını ve Şen Şakrak Lif Modelini görebilirler.

Tabi Ben Bu güzel Modelleri ören hanım değilim Ama Paylaşan Hanım olarak ta En güzellerini,En Yeni Lif Tasarımlarını Hem de Tarifleri ile Paylaşıyorum.

Bu konuda biraz Seçiciyim. Anlatımı güzel olacak,Kaliteli Videolar ile Lif örnekleri ve Yeni Sezon daha önce hiç görmediğiniz Modelleri seçip yayınlıyorum.

sen-sakrak-cizgili-lif-modeli
sen-sakrak-cizgili-lif-modeli

Google Nazarca Lif Modelleri yazdığınız da girdiğiniz site Nazarca.com ise işte Aradığınızı bulacağınız Doğru sitedesiniz demek :) Biraz Megalomanlık yaptım ama Sağ olsunlar Lif Modelleri çekip yayınlayan Hanımlar sayesin de

Örnek hemen bir kaç Lif Tarifi vereyim bakın siz de haklı olduğumu göreceksiniz. Zambaklı Tığ Örgü Dünün Lif modellerinden.Tabi ki Tarifi de var.

Nehir Çiçekli Lif Modeli Yuvarlak kullanımı Kolay örmesi Keyifli Sabun Lifleri arayanların bulduğu beğendiği bir Hamam lif örneği ile yapılıyor.

orgu-sen-sakrak-sabun-lifi-yapimi
orgu-sen-sakrak-sabun-lifi-yapimi

Bu sayfada gördüğünüz Çizgi şen şakrak Lif Modelini yapan hanım Ebru Arkadaşımın yaptığı Menekşe Göbeği Lif Modeli de pek sevildi.

Şen Şakrak Lif yapımı Ortadaki Mor Şeritten başlayıp üst sıraya doğru yapılıyor.Değişik Lif Örme Teknikleri için Lif Modelleri yazan Menüye bakmayı unutmayınız.

1 Comment

  1. Geri bildirim: ATIN SARISI BONCUKLARIN TIĞ OYASINA UYUMU İLE TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir