Örgü Modelleri LİF MODELLERİNE YENİ MENEKŞE GÖBEĞİ LİF YAPIMI

LİF MODELLERİNE YENİ MENEKŞE GÖBEĞİ LİF YAPIMI

673
menekse-gobegi-lif-modeli
menekse-gobegi-lif-modeli

Benim Güzel Hamarat Arkadaşım Ebrudan Bizlere Örgü Menekşe Göbeği Lif Modeli Tarifi geldi.Ellerine sağlık der Bu modelin aynısını yapmak isteyenleri de Tarifi için buraya bekleriz.

Öncelikle çok temiz ve düzgün örülmüş.Renk seçimi ve Model uyumuna diyecek yok.Basit şık ve Tarifi de var daha ne olsun?

Pıtırcıklı Oya Modeli de yine Model öncesin de Tığ ile yapılan Tülbent modelini yayınladım. Kenar Oyasını çok seveceğinizden eminim.

Top Petekli Lif Modelleri de ayrı,ayrı hepsi 3 parçadan oluşan ve 3 videolu Tarif için Takım Lif Modelleri için den Yeni bir Lif Tasarımı.

orgu-menekse-gobegi-ceyizlik-lif
orgu-menekse-gobegi-ceyizlik-lif

Bu 4 tane Kalpten oluşan Dilimli Lifin değişik bir tekniği var. Dilimler sıra ile yapılırken Model bitmeden Kenar Lif Oyası ile birlikte yapılıyor.

4 Boyutlu Dik Çiçekler Lif modeli hem Lif hem Farklı örgülerde değerlendirebileceğiniz örneği ile Çok farklı bir Tığ modeli.

kutu-teknikli-menekse-gobegi-lifi
kutu-teknikli-menekse-gobegi-lifi

Yukarıda Bu Lif yapımından önce yayınlanan diğer Lif modelleri ve Oya modellerinin linklerini verdim.İster onlara Tıklayın bakın ister Menüye gidin Lifler yazan yazıya tıklayın hepsini görün.

BOMBELİ ZAMBAK LİF MODELİ VEİDEOLU TARİFİ

75 TANE TIĞ ÖRGÜ ARŞİVİ VE TARİFLERİ

ZARİF ORKİDE ÇİÇEKLİ SABUN LİFİ YAPIMI

ŞİMDİYE KADAR GÖRÜLEN EN GÜZEL KALP SABUN LİFİ

SARI YAPRAKLI YUVARLAK SABUN LİFİ MODEL ANLATIMI

NEDİME KIZ KATLI ÇİÇEKLİ LİF MODELİ AÇIKLAMALI

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz