Örgü Modelleri 75 TANE TIĞ ÖRGÜ ARŞİVİ VE TARİFLERİ

75 TANE TIĞ ÖRGÜ ARŞİVİ VE TARİFLERİ

29885
75-TANE-ORGU-ARSİVİ
75-TANE-ORGU-ARSİVİ

75 Tane Tığ Örgü Arşivi olan Örgü El bezleri,Lif Modelleri,Tutacaklar,Tığ örgüden Bebek Battaniyeleri ve değişik Şık kolay ve Anlatımlı Örgü Tariflerini sayfamızda görebilirsiniz.

Burada gördüğünüz Modelleri ben örmedim. Ören Hanımlar ve Örgü Tarifleri sunan hanımlar kadar marifetli değilim maalesef. Ben de bu modelleri sizler gibi izleyerek öğreniyorum.Ören emek veren Alıntı yaptığım tüm hanımların eline emeğine sağık.

Bebek Battaniye Örgüleri için de Dün sizlere şahane örgülerden seçilen Hamarat hanımlar tarafından örülen Tarifler ve Modelleri sayfamız da sundum.

yeni-ceyizlik-yastik-lifler
yeni-ceyizlik-yastik-lifler

75 Tığ İşi Örgüler arasında gördüğünüz Banyo Lif Modelleri bir çoğu sitemiz de Lif Modelleri ve Yapılışları olan sayfamız da. Google Nazarca Lif Modelleri yazarak arama yaptığınız da da sitemize ulaşabilirsiniz.

Acemi olanlar ya da Yeni Tığ Örnekler arayan hanımlar 7 Tane Lif videosu olan modelleri izleyip öğrenebilirler.Tığ işinde Teknikleri iyi bilen Yeni Motifler ve Örgüler arayan hanımlar modellerden ilham alabilirler.

Anlatımlı örgüleri nazarca örgü modelleri çalışmaların da görebilir ve Çeyizlik El İşleri için Tığ İşi,Oyalar,Danteller,Havlu ve Pike Kenarları,Etamin ve Kanaviçe Tarifleri gibi daha bir çok modelin anlatımını sitemiz de görebilirsiniz.

Bilmediğiniz ya da Yeni örnekler aradığınız da her zaman sizler için Yeni El Örgüleri modelleri paylaştığımızı hatırlatmak isterim.Modellere Tıkladığınızda Büyük olarak görebilirsiniz

Kabarık Örgü Lif

Örgü Lavanta Lif

Çiçekli Lif Videosu

Lif üstüne Çiçek demeti örme

Pıtırcık Lif

Nazarca Lif Modelleri

Yuvarlak Pıtırcık lif

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz