ÖRÜMCEKLİ KÜP ŞEKER BAYAN YELEK YAPIMI

orumcekli-kup-seker-tig-isi-bayan-yelek
orumcekli-kup-seker-tig-isi-bayan-yelek

Örümcekli Küp Şeker Bayan Yeleği Modeli yapımı videosu ile gösterilen Gelin Yeleği Modeli biraz zor gibi görünse de Videolu yapılışını izlediğiniz de düşündüğünüz kadar zor olmadığını görebilir ve Yelek yapımını sizde öğrenebilirsiniz.

Tığ Örgü Modelleri bulabileceğiniz bu linkteki sayfaya baktığınız da Tığla Örgü Modelleri için Değişik Lif Modellerine bakabilirsiniz.

kup-seker-yelek-ornegi
kup-seker-yelek-ornegi

Zarif Tığ Modelleri olan Oyalar ve Danteller ile ilgili çalışmalar da bu sayfamız da 6 Örgü Videosu ve Harika modeller ile sizleri bekliyor.

Model Bayan Yelek modellerine yakıştığı kadar  Örgü Bayan Şal Modellerinde de çok şık görünür. Uzun Etoller yaptığınız da bunları Gelin Etolü ya da Şalı olarak kullanacak olanlar Üzerine çok minik incile dikile bilinir.

kup-seker-yelek-ornegi-tarifi
kup-seker-yelek-ornegi-tarifi

Her motif genişliği 4 cm kadar.Bayan Yelekleri için daha önce kullandığınız bir Hırka ya da Yeleğin ön parçasını ölçerek kaç tane Motif gerektiğini anlayabilirsiniz.

orumcekli-kup-seker-yelek-yapimi
orumcekli-kup-seker-yelek-yapimi

Örümcekli Küp Şeker Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PETEKLİ BEŞGEN ÖRNEKLİ SALAŞ BAYAN YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*