Menü Kapat

Battaniye-modelleri-ornekler-tarifleri

BEBEK BATTANİYE MODELLERİ VE ÖRNEK TARİFLERİ45 Tane Her Türlü El Örgü Modellerinden yapılan Bebek Battaniye Modelleri ve Videolu Tarifleri ile Mevsimlik ve Kışlık Tığ ve Şiş Örgü Battaniye Yapılışı.

Bugün yayınlayacağım bu Bebek Battaniyesi  Videolarına eşlik edecek size de Örgü Battaniye Örnekleri konusunda fikir ve iham verecek 45 Adet Battaniye modelleri de sunmak istedim.

tig-orgu-kiz-bebek-takim-battaniyeli
tig-orgu-kiz-bebek-takim-battaniyeli

Modeller ve Tarifler bana ait değiller. Facebook,İnstagram Örgüleri arasından seçtiğim Şahane Örgüler ve modeller. Bu Battaniye Resimlerin de sizin de tanıdığınız ve bildiğiniz El Örgüleri ile yapılan modeller ilginç gelecektir.

Battaniye örmek için uygun olmadığınızı düşündüğünüz Örneklerden Harika Örgüler yapıldığını görebilirsiniz. Bilmediğiniz Modelleri Örgüler kısmında Anlatımlı Battaniyeler için de bulabilirsiniz.

Farklı örnekler ile yapılan Kare Motifli renkli Battaniyeleri çok beğendim.Aralarda 3D Örgü Battaniyelerde 2018 modelleri içinde en beğenilen modellerden.

Örgü Örnekleri Bayanlara Kışlık Yelekler ve Hırkalar,Omuz ve Boyun Şalları Yeni Örnekli Bebek Yelekleri için de burada aradığınız Örgüleri bulabilirsiniz. Modellere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür.

Kuzu Kulağı Örgü İşi Video

Bu Modelin üzerine rgü Fiyonklar ile çok şirin Battaniyeler yapabilirsiniz

Bu Aplike Fiyonkları Örgü Süslemeler,,Battaniye süslemelleri için düşünebiirsiniz.

İncili Battaniye

4 Comments

  1. Geri bildirim: NAZLI GELİN KIZ İNCİLİ PAPATYALI PATİK YAPIMI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: BATTANİYE TARİFİ VE BEBEK ÖRGÜLERİNE BAKMAK İSTER MİSİNİZ? | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: 2 RENKLİ BATTANİYE KENARI YAPILIŞI | Nazarca.com

  4. Geri bildirim: 75 TANE TIĞ ÖRGÜ ARŞİVİ VE TARİFLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir