Örgü Modelleri SARI YAPRAKLI YUVARLAK SABUN LİFİ MODEL ANLATIMI

SARI YAPRAKLI YUVARLAK SABUN LİFİ MODEL ANLATIMI

2154
sari-yaprakli-yuvarlak-cicekli-lif-modeli-yapilisi
sari-yaprakli-yuvarlak-cicekli-lif-modeli-yapilisi

Lif Modelleri ve Tarifleri dendiğin de Aklınıza ilk Gelen Örgü Sitesi dendiğin de sanırım Nazarca.com sitesi geliyordur:) Sarı Yapraklı Yuvarlak Çiçekli Lif Modeli de Yüzlerce Sabun Lifi Tarifleri gibi yapılışı Detaylı olarak gösteriliyor.

Paylaşmalara doyamadığım modellerden biri de Adı Süreyya Çiçeği Lif Modeli olan bu Harika Lifi örün kulanın,Örün Çeyize koyun.Sevdiklerinizi de Unutmayın onlara da örün.

Tam da Lif Yapmak için Model arayanlar bu sayfaya girip Bu Lif Modelini gördülerse Öreceklerdir diye düşünüyorum.

yuvarlak-sari-beyaz-yaprakli-lif-yapimi
yuvarlak-sari-beyaz-yaprakli-lif-yapimi

Model Tasarımı Süreyya Ertem hanıma Ait olan modeli Emini hanım bizlere gösteriyor.Yeni Tasarım Sabun Lifleri için size İncili Menekşeli Kalp Lif modelini de önerim.

El Örgüsü Modellerin de son seneler de Penye İple yapılan Örgüleri sizler de görüyorsunuzdur.Burada ki Penye İple Çocuk Çantası modeli olan Sırt Çantasına bakabilirsiniz.

İncili Örgü Yolu Örneği de Günün Nazarca Örgü Modelleri için de en çok beğenilen Örgü Motiflerinden birisi. Ortasında ki Papatya Çiçeği Lif modelin de ayrı örülüyor.

Ortadan başlayan Sarı Yapraklar örüldükten sonra Kutu Tekniği ile Beyaz kenarlar yapılıyor.Son olarak Kenar Lif yapımı ve Papatya çiçek dikimi ile Yeni Lifiniz bitiyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz