Örgü Modelleri EL ÖRGÜLERİNDE PENYE İPTEN ÇOCUKLARA SIRT ÇANTASI

EL ÖRGÜLERİNDE PENYE İPTEN ÇOCUKLARA SIRT ÇANTASI

1631
penye-ipten-cocuklara-kolay-sirt-cantasi
penye-ipten-cocuklara-kolay-sirt-cantasi

Yapılışı Net ve Anlaşılır Penye İpten İki Türlü kullanılan Çocuklar İçin Penye İple Mavi Sırt Çantası Model Tarifi. Tığla örülen Örme Sırta takılan Çanta İki türlü kullanımı ile Omuza da takılıyor.

Bebeğiniz de varsa Kızınıza El Örgü Penye Çanta Bebeğiniz için de Penye İpten Örgü Bebek Puseti modeli olan Örgüden Portbebe Yapabilirsiniz.

Yine Penye Örgü ipleri ile Bayanlar için çok kullanışlı Desenli Sırt Çantası Tarifini de buradan ulaşabilirsiniz. Penye El Çantası için de Bayanların Misafirlikte kullanabileceği bir Model.

penye-ipten-cift-kullanimli-orgu-cocuk-canta
penye-ipten-cift-kullanimli-orgu-cocuk-canta

Penye İpten Örgü Sepet Modelleri ve yapılışlarını görebileceğiniz güzel bir sayfa da burada hazırladım. Her Türlü Sepet Örnekleri görebilirsiniz.

Penye İplikten Örgüler için daha çok Banyo Dekorasyonu,Penye İple Paspaslar,Pusetler,Hatta Bayan Yelekleri için buraya da bakınız.

Çantanın altında kullanmak için 12 cm genişliğinde Plaka kullanılıyor. 6 numara Tığ ve Penye iple Plakanın kenarındaki deliklerden yapılmaya başlanıyor.Püsküllü Çantanın Püskül yapımı da video sonunda.

kalin-penye-iple-el-orgu-cocuk-cantalari-tarifleri
kalin-penye-iple-el-orgu-cocuk-cantalari-tarifleri

Bu Plaka yerine.Kalın dayanıklı bir nesne kullanabilirsiniz.Penye İplerin 1 yumak olanı Piyasa da Penye İp Fiyatları 5-30 lira Arası Marka ve İpin Kg ağırlığına göre değişiyor.

Çanta Altında ki Plakalar aynı zaman da Sepet örmek için de kullanılıyor. İnternet’te ve Hobi mağazaların da,Tuhafiyeler de bulabilirsiniz.

Ahşap Kare Delikli Taban ( Penye Ip Ribbon İp Sepet,Çanta Tabanı) 5-10 lira arasında değişiyor

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz