Örgü Modelleri PENYE İPTEN PEMBE ÖRGÜ ÇANTA YAPILIŞI

PENYE İPTEN PEMBE ÖRGÜ ÇANTA YAPILIŞI

7777
2018-kendinden-sapi-olan-canta-orme
2018-kendinden-sapi-olan-canta-orme

2018 Örgü Penye İpli Çanta Modelleri- Türkçe Videolu açıklamalı Penye İple Örülen Tığ işi Kendinden Kulplu,Saplı Pembe Bayan El Çantası yapılışını bu sayfaya bakarak öğrenebilirsiniz.

Ribbon İp diyede bilinen yabancılar da Ribbon Çantalar,Paspaslar,Penye Banyo Örgüleri gibi el işleri çok yapılıyor ve seviliyor.

penye-orgu-cantaya-sap-yapilisi
penye-orgu-cantaya-sap-yapilisi

Bu Penye Bayan Çantası için Kendinden Tığla Çanta Sapı örülmüş, ancak Bazı Modeller de daha Şık Modeller yapabilmek için Tuhafiyelerde satılan Hazır Çanta sapları kullanabilirsiniz.

Bu arada Gülcan hanımın kanalını daha yeni keşfettim ve bayıldım.Kendisinin bu güzel emeklerini sizlere de bundan sonra sunmaya devam edeceğim.

Sitem de daha önce de Penye Çantalar,Penye İple neler yapılır? Penye İpten Örgüler ve Tığ işleri paylaştım.Siz aramadan ben bir kaçını buradan sizlere göstermek istiyorum.

2018-orgu-penye-canta-ornegi
2018-orgu-penye-canta-ornegi

İlk olarak Penye İpten Sepetler için buraya bakıp tam 66 tane değişik Penye İpten Sepet Modelleri ve 4 Tane Penye İpten Sepet Yapılışı videosunu Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

penye-kendinden-kulplu-canta-yapimi
penye-kendinden-kulplu-canta-yapimi

Penye İple Örgü Modelleri olarak neler yapılır? hemen Penye İple Örgüler tıklayıp bakabilir ve 135 tane Penye İplik Örgü Örnekleri ve Modelleri görebilirsiniz.

2018 Değişik Lif Modelleri için son paylaştığım Yuvarlak renkli ve değişik teknikle Tığ işi Lif Modeli yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.
Penye İple Pembe Çanta Video

2. Part

1 Yorum

  1. Gerçekten oldukça kaliteli bir çalışma olmuş. Bunun gibi elde yapılan ürünler malesef yeterince değer görmüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz