Örgü Modelleri ÖRGÜ PENYE İPTEN 66 TANE SEPET MODELİ VE 4 TANE TÜRKÇE YAPILIŞI

ÖRGÜ PENYE İPTEN 66 TANE SEPET MODELİ VE 4 TANE TÜRKÇE YAPILIŞI

11065
orgu-penye-sepet-modelleri-ve-yapilisi

Penye İpten Sepetler-Örgü Sepetler için çok iyi ve kullanışlı olan Penye İpler ile nasıl Sepetler Örülür? Türkçe Videolu Anlatımlı Kare,Oval ve Yuvarlak örülen Sepet yapılışı.

Yabancıların yıllardır çok kullandığı Penye İpler ile bizler bu son senelerde yeni,yeni haşır neşir oluyoruz. Penye İple Neler Örülür? görmek için buradan 135 tane Penye İpten Örülen Modellere bakabilirsiniz.

Penye ip kalın,yumuşak ve rahat şekil alan bir ip olduğu için neredeyse diğer Örgü İpleri ile yapılan her şeyden örebiliyorsunuz.

Penye İple Hırkalar,Patikler,Çantalar,Paspaslar,Yorgan,Bebek Battaniye Modelleri,Örgü Boyunluklar,Örgü Bebek Pusetleri,Penye İpten Bayan Yelekleri  gibi daha bir çok şey örülüyor.

orgu-penye-sepet-modelleri-ve-yapilisi
orgu-penye-sepet-modelleri-ve-yapilisi

Sizler için Penye İple yapılan Sepet Örnekleri ve Sepetlere nasıl desenler yapılır? Renkli örgü Sepetler,Tutmalı Örgü Sepetler ve Süslü Penye Sepet Modeli çalışmalarını resimleri ile paylaşacağım fikir versin.

İçine Örgü İplerinizi,Takılarınızı veya El işleri ile çocukların oyuncaklarını koyabilir Banyo Örgüleri olarak ta Banyodaki Malzemeleri koyabilirsiniz.

Eğer Desenli Örgü Sepet istiyorsanız Sepet Örnekleri için çok yakışan adında da Sepet olan Ters Sepet Örgü Modeline bakabilirsiniz.

Yine ister tek renk ister iki renk ile örülen Örme Sepetler için yakışacak bir örnek olan Sepet Dokuma Örgü Modelini burada görebilirsiniz.

Penye İple eğer Yatak Örtüsü örerseniz kalın olduğu için Hem Yatak Örtüsü olarak çok güzel görünür hem de çabuk örülür.

Penye İple Bebek Battaniyesi örmek için İnce Penye İplerden satın almalısınız. Penye iplerin de ince ve kalın,desenli gibi modelleri bulunuyor.

Eğer Sepet örecekseniz o zaman Sepetin düzgün durması sağa sola kıvrılmaması için o zaman En Kalın Penye İplerden örmelisiniz.

Son paylaştığım Tığ İşi Çiçek Motifli Yelek modeli bebekler için Yelek arayan hanımlar bakabilirler.

Çok beğendiğim bazı Penye Örgü Modellerini Sepet Resimleri arasında paylaştım.Peye İple yapılan Desenli Paspaslar,Jakar Desenli Penye Sepetler gerçekten harikalar

Bir Kaç tanede sizin için Penye ipten Örgü Çanta modellerini alttaki galerideki resimler arasında görebilirsiniz.

Penye İpten Oval Sepet Yapımı

Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı

Penye İpten Dikdörtgen Sepet Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz