Skip to main content


ters-sepet-orgu-modeli

TERS SEPET ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

Örgü şiş işi Ters Sepet Örgü Modeli o kadar güzel bir örnek ki Bu örnek ile Çorap,Hırka,Kazak,Yelek,Süveter,Patik-Bere kısaca ne isterseniz isteyin Hatta Battaniye inanılmaz güzel olur.

Videolu anlatımlı 2 Renkli Örgü Ters Sepet örneği örülmesi kolay ve çabuk örülen keyifli örgü modellerinden.Böyle kibar piti örgü modellerini seven Tunus İşi örgü model görünümlü bu örneği beğenebilirler.

Çapraz Örgü Sepet Modeli örgü örneği Bebekler için örülen Örgü Robalı Yelek modellerinde Robadan sonra başlanan Yelek kol altlarından sonra çok güzel olur.

Örgü Bere ve Eldiven örneği olarak ta zaten küçük bir örnek olduğu için güzel durur.Örgü Battaniye örneği olarak kullanmak için Battaniyenin arkasına astar dik melisiniz.

Aksi halde çift taraflı bir örgü modeli olmadığı için astarsız hoş durmaz.Çapraz Örgü Modeli tek renkli olunca özellikle Alize örgü ipleri ile çok daha güzel olur.

Ancak renkli Akıllı ipler ile ortaya nasıl bir örnek çıkar merak ediyorum.Örgü Bebek Ceketi olarak bu örneği kullanabilirsiniz.

Örgü Bebek Ceketleri demişken Bugün burada paylaşımını yaptım Süpriz Örgü Ceket adındaki Tek Parça şeklinde bir seferde örülen bebek Ceketine bakınız.

Daha az önce yayınladığım Örgü Yelekler için muazzam bir Örgü Modeli olan Kuş Kanadı Örgü Modeli yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Ters Sepet Örgü Modelinde kullanacağınız iplerin biri canlı bir renk olursa diğeri daha koyu ve ağır bir renk olsun.

Resimde gördüğünüz Beyaz ve Yeşil Örgü İpleri ile örülen Ters Sepet Deseni örgü renk olarak çok uyumlu.

ters-sepet-orgu-modeli
ters-sepet-orgu-modeli

Ters Sepet Örgü Modeli Video-Pattern “two-tone thread waste-Stricken. Pattern “two-tone FadenabfallBenzer Yazılar:

RENKLİ DANTELMOTİFLİ MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ ÖRNEKLERİ
Bu Sene Çok Güzel Masa Örtüsü Örnekleri Var. Bu Senenin Trendi Bana Göre Renkli Dantel Masa Örtüleri, Küçük Köşel Motiflerden Güzel Bir Masa Örtüsü Modeli,Örneği.Buyrun.
BONCUKLU OYALARDAN EN KOLAYLARIN DAN BİR TANESİ
En Kolay Boncuklu Oyalar ve Tarifleri- Renkli Boncuklar ile Tek Sıralı Yeşil Renkli Tek Sırada biten Oya yapımı kolay olduğu için Kim Oya yapmak istiyor ve bilmiyor ise bu modeli deneyebilirler. Takı Bileklik yapımında da çok kullanılan Renkli Plastik Oya Boncukları ipe diziliyor.Tabi Boncukları rastgele dizmiyor  renk sırası nasıl olsun istiyorsak ...
BÜYÜTÜLEN MOTİFLİ BATTANİYE TARİFİ
Ortasından Başlanan 2 Renkli Büyütülen Motifli Battaniye 99-90 cm ya da 100-100 cm olarak Büyük Kare Bebek Battaniye Modelleri yapabilirsiniz. Üstelik Bu Model Açıklamalı olarak öğretiliyor. Önce size önceki El Örgü Lif Modeli olan Orkide Takım Lif Modellerini ve açıklamalı Yapım aşamalarını burada sayfamda yayımladığını bildireyim. 2-renkli-tig-orgu-buyutulen-motifli-bebek-battaniyesi Büyütmeli Motifli ...
TIĞ İŞİ GÜNLÜK ÖRGÜ BEBEK ELBİSESİ YAPIMI
Günlük giydirebileceğiniz Tığla örülen Kolay Bebek Elbisesi baştan sona anlatımı ile Robadan örülen bu güzel ve basit Elbise modeli Türkçe anlatımlı ve videolu. 1 ve 1,5 yaşındaki kız bebekler için Yazlık Örgü Elbise modeli için 2 yumak bebe ipi kullanılmış olup 5 numara tığ ile 60 zincir çekilerek başlanıyor. [caption id="attachment_75361" align="aligncenter" ...
TIĞLA ÖRGÜ ZİNCİRLİ FISTIK YAPIMI
Tığ işi Zincirli Fıstık Battaniyeler ve Örgü Lifler için 2 Renkli Yumuşak Örgülü Güzel Ponpon kenarlı Battaniyeler ve Örgü Sabun Lifi Modeller harika olur. Pastel Tonlar ile Örnek biraz sönük kalıyor.Ama Siyah Beyaz,Lacivert,Beyaz ya da Canlı Pembe ve Beyaz gibi zıt renkler de örnek daha net ve daha iyi görünür. [caption id="attachment_80853" ...
MANDALİNA ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR VİDEOLU ANLATIM
Örgü Örneği Çıkarma-Videolu Örgü Modelleri- Arzu hanımdan 2016 yılının en güzel Örgü Videoları gelmeye devam ediyor. Sevgili Arzu hanım biz örgü seven hanımlara Mandalina Örgü Modeli Nasıl Örülür? Türkçe Videolu Anlatımlı paylaşımı ile çok güzel Örgü Deseni öğretiyor. Mandalina Dilimi Örgü Modelini aranızda bilenler vardır. Bu güzel Örneğin adı Mandalina Örgü ...
2 TARAFLI ÇİĞDEM ÖRGÜ TARİFİ
Sevgili Sevgi hanım modelini çok beğendiğim Tek renk ya da 1-2 renk olarak ta örebileceğiniz 2 Taraflı Örgü Çiğdem Modeli ile Videolu Örnek Tarifi. Bu arada Biz İzmirliler Bazı Yöreler de Çekirdek olarak bilinen Çerez türüne de Çiğdem deriz :) Örnek 5 ve katlarından oluşuyor iki tarafı da kullanılan bir Örgü ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “TERS SEPET ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir