KUŞ KANADI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
Overlapping-Waves- Lace- Knitting-Pattern

KUŞ KANADI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


Kuş Kanadı Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Tarifi- Çok Kolay Güzel bir Örgü Deseni olan Ajurlu Kuş Kanadı Örneği farklı örnekleri sevenler Yelek Örneklerinde bu örneği çok ustaca kullanabilirler.

Allah var Küçük Örgü Evi kanalı Örgü videosundaki hanım örneği o kadar güzel anlatıyor ki öğrenmekte hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Kendilerine bize böyle Güzel Örgü Modeli öğrettikleri için Teşekkürler.

Kuş kanadı Örgü desenini daha önce hiç görmedim.Bildiğim,gördüğüm bir Örnek değil. Acaba Yeni Örgü Modeli mi diye düşündüm ve biraz araştırmaya karar verdim.

Kuş Kanadı Örgü Yelek örneği olarak yapılmış farklı bir modelin yanı sıra Bu örneğe çok benzeyen ancak yabancı videolu anlatımlı başka bir örnek daha gördüm.

kus-kanadi-orgu-nasil-yapilir

Ajurlu Kuş Kanadı Örgü Modeli adını verdiğim bu Örgü modeli de o kadar güzel ki onuda sayfada sizler için paylaştım. Fakat örneğin Türkçe’sini bulursam mutlaka yayınlayacağım.

İnce İpler için çok uygun olan Bu örgü Ajurlu Kuş kanadı örneği lastik örgü modeli ile başlamanıza gerek yok.Örneğin başında oluşan kıvrımlar örneğe ayrı bir hava katıyor.

Sizler için seçtiğim bu çok güzel 2  Örgü Kuş Kanadı Örnekleri ile yapacağınız Örnek resimlerini bana acebook sayfamızdan mesaj ile atabilirsiniz.Göndereceğiniz modelleri sayfada paylaşabilirim.

kus-kanadi-orgu-ornegi
kus-kanadi-orgu-ornegi

Bugün ki Örgü Modelleri için sizlere Değişik Tığ işleri modelleri  ve Şiş işi Örnekler paylaştım. Ama mutlaka görmenizi istediğim burada ki Örgü Süpriz Bebek Ceketi modellerini mutlaka görmelisiniz.

Hem bu çok ama çok güzel Süpriz Ceket modeli Türkçe olarak detayları ile gösteriliyor. Örgü modeli çok farklı  olan Bu Örgü Çocuk Ceket modeli  bir seferde örülen Tek parçalı farklı Sürpriz Bebek Ceketi.

kus-kanadi-orgu-yelek-modeli
kus-kanadi-orgu-yelek-modeli

Yabancılar bu örneği Baby Surprise Jacket Kintting olarak çok değişiklik Yakalı,Kapüşonlu veya Değişik örgü yakalı Bebek Ceketleri yapılıyor.

1.Kuş Kanadı Örgü Modeli Yapılışı

Overlapping Waves | Lace Knitting Pattern

2.Bu Ajurlu Kuş Kanadı Örgü Modeli adını koyduğum benzer çok güzel bir Örnek.Beğenenler izleyebilirler.

This Post Has 3 Comments

  1. Mehmet. Uman

    BAska. ERKEK. KAZAK. modellerinden. Varsa. Verin. Saygilarimla

Bir cevap yazın