Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ SÜRPRİZ BEBEK CEKETİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ SÜRPRİZ BEBEK CEKETİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

16189
orgu-supriz-ceket-yapimi
orgu-supriz-ceket-yapimi

Örgü Süpriz Ceket Modelleri-Sizlere harika çok güzel Bebek Hırka Modeli olan Örgü Bulmaca Hırka Modelini Türkçe Videolu anlatımlı Sürpriz Ceket Bebek Örgü Modelini göstermek istiyorum.

Farklı şekilde Tek seferde örülen Bebek Ceketleri Örgü işine yeni başlayan ve Örgü ustası olan her hanımın çok beğeneceği İlginç Örgü Çocuk Ceketleri.

Genelde 2-3 Renkli olarak örülen Süpriz Bebek Hırka modelleri bazen tek renkli Kapüşonlu ya da Yelek şeklinde de örülüyor.

Süpriz Ceket Yapılışı Örgü Tasarımdan Işıl hanım tarafından tüm detayları ile Süpriz Ceket Nasıl Örülür? öğrenebilirsiniz.

yildiz-dugmeli-bebek-hirkasi-supriz-ceket

Videolu Türkçe anlatımlı Süpriz Ceket Modeli için 3 Adet Alize Burcum Batik ip kullanılmıştır (3 adet alize burcum batik şiş 4 no renk 4043). Daha önce Alize Dergisi Bu Süpriz Ceket Modelini yayınlamıştı.

Işıl hanımın 5 Yaş çocuk için Süpriz Ceket başlama ilmek sayıları Arka 111 Ön 106 yakayı 6 artırın Fazlalık ilmekleri yan etek 37 olsun diye söylenmiş.

3,5 Yaş Süpriz ceket ilmek sayısı da 95 ile başlayın yakada 6 artırın arkada 101 ilmek olacak şeklinde belirtilmiş. Tabi bu ilmek sayıları yukarıda verdiğim ip markası ile yapılacak.

7 Yaş Süpriz Ceket için de Işıl hanım soran hanımlara “siz 111 arkayı başlayın önüde 105 başlayın önü 37 ör 3 kesdiğer öndede62 ör 3 kes yaka için 6 ilmek sonradan arttırılacak arkada bir taraf37 ör 3 kes diğer tarafte 67 ör 3 kes” diye cevap vermiş.

Videoda anlatılan Örgü Süpriz Ceket 1,5-2 yaş bebekler için yapılmış. Işıl hanım gerçekten Örgü denildiğinde gördüğüm en usta örgücü hanımlardan biri.Özellikle Örgü Hırkalarda çok iyi

4 Numara Şiş ile örülen Süpriz Ceket Bulmaca Hırka modeli 210 metre Alize ip ile Renkli ip kullanılarak yapılmış.

Hem Erkek hem Kız Bebek ve Çocuklar için örülen Süpriz Ceketler resimlerde gördüğünüz gibi Yetişkinler için Örgü Bayan Süpriz Ceket olarak ta örülüyor.

Anlatımlı Süpriz Ceket modeline geçmeden önce Nazarca.com en son eklenen Örgü modelleri hakkında biraz anlatmak istiyorum. Çivili Kasnakta Battaniye yapılışı en baştan en sona kadar çok detaylı olarak burada gösterdik.

Alttaki Süpriz Ceket Örnekleri sizlere Süpriz Ceket Örmek için İp ve Model için fikir verebilir

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri Daha Büyük Görebilirsiniz

Örgüden Süpriz Ceket Modeli Türkçe Videolu Tarifi

11 YORUMLAR

  1. Örgü sürpriz bebek ceketi yapılışını dinleyerek artık yünlerden bende ördüm. Çok güzel oldu. Anlatiminiz icin teşekkürler. Üye olmak istedim ama nasıl olacağımı bilemedim. Daha önce erkek çocuk için cepken ve şapkayı da yapmıştım. Çok teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz