Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TEK PARÇALI ÖRGÜ KOLAY BEBEK YELEK TÜRKÇE VİDEOLU

TEK PARÇALI ÖRGÜ KOLAY BEBEK YELEK TÜRKÇE VİDEOLU

5182
kelebek-ornekli-yandan-dugmeli-kiz-bebek-yelek
kelebek-ornekli-yandan-dugmeli-kiz-bebek-yelek

1 Günde örebileceğiniz Tek parçalı Şiş örgü Kelebek Örneği ile yapılan Yanlardan Çift düğmeli Pembe Örgü Bebek Yelek Yapılışı baştan sona detaylı Örgü Yelek Anlatımı Türkçe Videosu ile Annelere Yelek nasıl Örülür ?öğretiyor.

Pratik yazar anlatımı olan giydirip soyması kolay hem Yelek hem Süveter Modeli olarak kullanılan Örgden Yelek Yapılışı.

Oldukça Kolay Bebek Yeleği Yapılışı detayları ile gösterilen Bu Yelek Örneği 4 numara Örgü şişleri ve Bebek örgü ipleri ile yapılmış.

Tek Parça Örgü Bebek Yelekler için size tavsiye edeceğim Bebekler için Tek parça bir bütün olarak örülen Örgüden Süpriz Hırka modeli burada Işıl hanım tarafından anlatılmış olup Türkçe videolu.

Tek Parça şeklinde örülen Örgü Çocuk Yelekleri iki modelden oluşuyor. Önden Düğmeli Tek Parça örgü Yelekler ve Bugün gösterdiğimiz Yandan Düğmeli Tek Parçalı Örgü Kız Bebek Yelekleri gibi.

Önden Düğmeleri olan Kolsuz Bebek Yelek Modeli için burada ki Anlatımlı Örgü Bebek Yelek Modeline bakabilirsiniz.Tek Seferde Örülen Yelek örneği çok şirin bir Örgü Modeli ile yapılmış ve Türkçe Örgü Yelek anlatımlı.

Örgü Bebek Giysileri kadar 5-8 yaş arasındaki çocuklar içinde Erkek Çocuk Örgü Cepken Yelek yapılışı isteyenlere Diğer adları Ata Yeleği,Efe Yeleği olarak ta bilinen Askılı Örgü Bebek Yelek yapımına burada ki modele bakarak görebilirsiniz.

Örgü Yeleklerde çok kullanılan Örgü yakalar,Kollar ve Örgü Yelek etek kısımlarında çok şık ve daha güzel gösteren Örnekli Örgü Kapatma Modelleri olan bu sayfada 2 tane Örgü Bitirme Teknikleri gösteriliyor.

Yanlardaki  Düğmeleri eğer Burada gösterildiği gibi Örgü Yelek Düğmesi şeklinde yaparsanız çok güzel olur. Sayfada Bebek Yeleği için yapılan Örgü Çiçekli Yelek düğmesi yapılışı gösteriliyor.

kelebek-ornekli-yandan-dugmeli-kiz-bebek-yelek
kelebek-ornekli-yandan-dugmeli-kiz-bebek-yelek


One Piece Mesh Vest-One Piece Ineinander greifen-Weste

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz