ORTADAN BAŞLAMALI TIĞLA KOLAY BAYAN HIRKA YAPIMI

ortadan-baslamali-bayan-hirka-tig-isi
ortadan-baslamali-bayan-hirka-tig-isi

Hexagon CardiganOrtadan Başlanan Tığla Dökümlü Bol ve Salaş Bayan Hırka Modeli tek renk iplik ile yapılan 2 parça beden üzerine kurulan Türkçe açıklamalı Videolu Anlatımlı Örgüden Kadın Hırka Modeli Açıklamalı.

Bu Güzel Füme rengi Bayan Hırkası için 10 yumak 100 gramlık ip kullanılmış olup ip Markası olarak Bayan İhraç fazlası İplerden kullanmış ki Fiyatı uygun Fiyata gelsin diye.

Örmek isteyenler de Akrilik,Koton veya Yün orta kalınlıkta istediğiniz Marka ipleri kullanabilirsiniz. Tığ olarak ta 6 numara Tığ hazırlamalısınız.

ortadan-baslanarak-yapilan-orgu-bayan-hirkalar
ortadan-baslanarak-yapilan-orgu-bayan-hirkalar

Videodaki Model Çok Bol ve Dökümlü Bir Hırka olduğu için Model 44-46 hatta 48 Bedenlere göre olabilir.Bol isteyenler modeli onu düşünerek yapmalılar.

Daha Küçük Beden 42 Beden Bayan Hırka Modeli yapımı için burada Tığla Motifli Bayan Hırka Nasıl yapılır? burada ki 3 renkli Kare Motiflerden yapılan model burada.

Eğer bu Modeli Çocuklar için ya da Kendiniz için Şişle Ortadan Başlamalı Hırka Modeli istiyorsanız burada Sürpriz Hırka Yapılışı çalışmasına bakabilirsiniz.
1. Part-Ortadan Başlanan Hırka Videosu

2. Part Ortadan Başlamalı Bayan Hırka Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA TEK PARÇADAN BAYAN YELEK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*