Menü Kapat

tigla-tek-parca-bayan-yelek-anlatimi

TIĞLA TEK PARÇADAN BAYAN YELEK YAPIMITığla yapılan Bu Tek Parça Bayan Yelek Modeli santim sayılarına ve dikme yöntemini aynı yaparak Şiş ile de yapabilirsiniz. Türkçe Video ile yapılan Kolay Bayan Yeleğini izleyebilirsiniz.

80 santim genişliğinde 67 santim uzunluğunda Dikdörtgen Örülen Yelek Modeli istenirse Tığla Farklı bir Modelden ya da aynı ölçülerde Şiş ile istediğiniz bir Model ile Yeleği yapabilirsiniz.

tigla-tek-parcali-yelekler
tigla-tek-parcali-yelekler

Orta kalınlıkta Akrilik ip ve 5 numara Tığ ile Yumuşak ve Kolay Tığ örneği ile yapılan Yelek 38 Bedenler için.Ancak 40 beden ya da 42 beden için genişliği 85-90 santimlere uzunluğu 70-73 santim olarak artırabilirsiniz.

Her beden için genişlik ve yükseklik olarak 2-3 santim azaltabilir ya da artırabilirsiniz. Ben bu modeli geçen yıllarda sizlere En Kolay Kadın Hırkası Modeli olarak Resimli anlatımlı olarak buradan görebilirsiniz.

Yeleğin kollarına 4 santim beline 8 santim Tığ İşi Lastik ördükten sonra nasıl dikiliyor ve Yelek Formu veriliyor videonun sonlarında görebilirsiniz.

Aynı Bayanın anlatımını yaptığı Ortadan Başlanan Hırka Modeli Bayan Hırkası Tığ işi için burada ki değişik Hırka modeline de bakabilirsiniz.

Tığla Tek Parça Kadın Yelek Videosu

5 Comments

  1. Geri bildirim: DÖKÜMLÜ KOLAY SALAŞ BAYAN YELEK TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir