DÖKÜMLÜ KOLAY SALAŞ BAYAN YELEK TARİFİ

salas-hanim-begendi-bayan-yelek-tarifi
salas-hanim-begendi-bayan-yelek-tarifi

Trabzanlar ile yapılan Tığ işi Dökümlü Salaş Bayan Yelek modeli Yaz için Uzun Kalçaları örten Tek parça şeklinde bitirilen Bolero Yelek Stili ile Baştan sona Videolu Tarifi.

Tesettürlü Hanımlar boyunu az daha uzun tutarlarsa kalçaları da örteceği için Yazlık Giysiler ile rahatlıkla Şık bir Yelek modeli olarak kullanabilirler.

dokumlu-salas-bayan-yelek-bolero
dokumlu-salas-bayan-yelek-bolero

Yeleğin örülme aşamalarına geçmeden önce kullanılan Malzemelere bakalım. Ebruli Batik ip için Rosetti Puzzle marka ip kulanılan Model için 3 yumak 300 metre ip kullanılmış.Tığ için 5 numara Tığ.

Sihirli halka bilenler sihirli halka ile başlasınlar bilmeyenler de 6 zincir ile halka yapıp içini 4 tane 2 li trabzan yapılarak aralarda 2 zincir yapılacak.

İlk başlanan noktaya sabitleyip kapatın 2. sıraya geçmek için zincirlerin tepesinden ipi yürüterek 2 zincir çekin ilk yuvanın içine yine 3 tane 2 li trabzan 2 zincir o yuvanın içine yine 3 tane trabzan yaparak aralarda 1 zincir olmak kaydı ile aynı işlem tekrarlanıyor.

Hanım Beğendi Salaş Bayan Yelek Modeli Kolay Kadın Yelek Modelleri ve örnekleri isteyen hanımlara önerdiğim Şık modeli ile Tek Parça Yelek Modeli olarak daha kıs ve spor modeli de burada.

Dökümlü Salaş Tığ Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA UZUN KOLLU YAZLIK FİLE BAYAN BLUZ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*