Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ BEBEK PUSETİ YAPILIŞI VE MODELLERİ

ÖRGÜ BEBEK PUSETİ YAPILIŞI VE MODELLERİ

12164
orgu-nazarca-penye-bebek-puseti-yapilisi
orgu-nazarca-penye-bebek-puseti-yapilisi

Spagetti İple Puset Yapılışı-Penye İpten Puset Yapılışı-Tığla Örgü Bebek Puseti Yapımı Baştan Sona Türkçe Videolu Anlatımlı Kolay Puset Yapımı.

İçine Bebek Konulan elde ya da kucakta tutulan Örgü Pusetler yabancı ülkelerde çok kullanılıyor. Penye İple Neler yapılır? sayfamız da Çeşitli Penye İp Örgü Modelleri görebilirsiniz.

2 Renkli Penye iple Anlatımlı Puset Modeli bizlere Zehra’nın günlüğü kanalından merak eden ve öğrenmek isteyenler için paylaşılmış.

Penye İplerin Fiyatı,tanesi piyasa da 7-10 lira arasında değişiyor. Bir Puset yapımı için ne kadar ip kullanılır? 4-5 yumak Penye ip yeterli oluyor.

Eli sıkı olanlar sıkı örenler 9-10 numara Tığla 4-6 arası top penye ipler ortalama 600-700 gram olarak yeterli oluyor.

Örgü Pusetleri süslemek için Kurdeleler,Penye iple Fiyonk,Renkli Düğmeler ya da Boncuklar kullanabilirsiniz. Penye İpten Bebek Puset Modelleri diye arama yaptığınızda Farklı süslemeler fikir verebilir.

Sizlere Ayrıca Örgü Puset Modelleri içinden seçtiği Netten alıntı Puset Örneklerini altta derleyerek paylaştım. Modeller arasında Battaniye ile Takım Örgü Pusetler,Örgü Bebek Çantası ve Pusetli 2’li Takım ve çeşitli değişik Puset Modelleri de sundum.

Örgü Sepet Modelleri

Penye İple Puset Yapımı-Türkçe Videolu

2. Part-Puset Nasil Yapılır? Videolu Tarifi

Oyuncak Bebek Puseti Yapımı

Anlatımlı Puset 1.Puset Tabanı Yapımı

Puset Başlık Yapımı 2. Part

Spagetti İple Puset Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz