incili-menekseli-kalp-hamam-lif-modeli


İNCİLİ MENEKŞELİ KALPLİ HAMAM LİFİ

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Üzerine İncili Menekşeli Motifler ile süslenen Bu Menekşeli Kalp Şeklinde Sabun Lif Modelinin Yuvarlak Olan Modelini de Videosu Tarifi ile yayınlamıştım.

Yuvarlak Menekşe Lif Modelin de Menekşeler daha farklı.Siz isterseniz bu Modelden Kare Menekşeli Hamam Lifi, Uzun Menekşe Lif yapımı ve Kalpli ile Takım Menekşe modelli Lif Modelleri örebilirsiniz.

incili-menekseli-lif-modeli-kalpli
incili-menekseli-lif-modeli-kalpli

Zikzaklı Elbise Lif Modeli de Banyolar da Süs ya da Lif Modeli olarak kullanabileceğiniz Modelinin şirinliğini çok seveceğiniz Lif Örneğidir.

Menekşeli Bebek Battaniyeleri,Menekşe Motifli Koltuk Şalları yapabileceğiniz gibi Şal,Bere,Çanta ve Benzer El işlerin de Aplike Örgü Süsü olarak ta değerlendirebilirsiniz.

incili-menekseli-lif-modeli-kalpli
incili-menekseli-lif-modeli-kalpli

İlk Videoda Kalp yapımı 2. videolu tarifte Menekşe örgülerin tarifini görebilirsiniz. Örgü Çiçek modeli çalışmalarını da Sayfamız da Değişik modeller ile görebiliyorsunuz.

kalp-seklinde-incili-menekseli-sabun-lifi
kalp-seklinde-incili-menekseli-sabun-lifi

Size Bebek Örgü giysilerin de çok yakışacak olan Örgü Bulutlu Model ile Örgü Tarifini de Bugün için de sayfam da yayınladım.

Menekşelerin Yapılışı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “İNCİLİ MENEKŞELİ KALPLİ HAMAM LİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir