Örgü Modelleri 2017 ÖRGÜ TIĞ İŞİ 130 TANE APLİKE ÖRGÜ SÜSLEMELERİ

2017 ÖRGÜ TIĞ İŞİ 130 TANE APLİKE ÖRGÜ SÜSLEMELERİ

26744
2017-tig-isi-aplike-orgu-susleri
2017-tig-isi-aplike-orgu-susleri

2017 Örgü Tığ İşi Aplike Modelleri-Örgü Tığ işi Aplikeler-Bebek Örgüleri,Amigurumi Aplike Örnekleri-Tığ işi Örgü Aplikeler-Aplike Modelleri ve Yeni Aplike Örnekleri

Yelekler,Battaniyeler,Kazaklar,Atkılar ,Bereler süslenen Küçük Örgü Süs Motifler-Tığ işi Amigurumi Tekniği ile Sık iğne şeklinde Tığla yapılan Çiçekler,Hayvanlar,Evler,Araçlar ve Eşyalar.130 Adet Örgü Aplike süsler

Aplike Modelleri arasında bir kaç tanede Kumaş Aplike Modellerini görebilirsiniz.Süet,Deri,Kumaş ve benzeri aplikeler daha çok danayi tipi örgü trikolarda ve Giysilerde süs amaçlı kullanılıyor.

Örgü ve Kumaş Bebek Beşik Takımlarında Minik Örgü süsler, Aplikeler örneği daha şirin hale getiriyor.

tig-isi-orgu-susleme-hayvan-motifleri
tig-isi-orgu-susleme-hayvan-motifleri

Bebek Yelek süsleme için Tığ İşi Aplikeler den faydalanır çok güzel Yeni Aplikeli Örgüler yapabilirsiniz.

Aplike Örneklerine dikkatli bakarsanız aralarında Hayvanlı,Ağaçlı,Kuşlu,Evli ve araçlardan oluşan Tığ Örgüsü Aplikeleri görebilirsiniz.

Bu küçük Örgü Süs Figürleri aynı zamanda Ev İçinde Kullanılan Örgüleri süslemek içinde kullanıyorlar.Örgü Banyo

Lifleri üzerine dikilen Örgü Minik Çiçekleri sıklıkla görüyoruz.

Örgü Aplike Süslü Örgüler için yakın bir zaman önce Kuzulu Aplikeli Örgü Bebek Battaniyesinin nasıl yapıldığının Türkçe videolu Aplikeli Battaniye yapılışına buradan Kuzulu Aplike Örgü Battaniye olarak bakabilirsiniz.

renkli-iplerden-sus-cicek-aplike
renkli-iplerden-sus-cicek-aplike

Çok daha önceleri size Keçe Aplike Modelleri ile ilgili güzel bir Keçe çalışmasını burada sunmuştum. 21 Tane Örme Aplike Örnekleri adında yine önceden hazırladığım diğer modeller burada.

Amigurumi Örgü Aplikeler şimdi Çocuk Örgü giysileri kadar Ergen Gençlerin örgü giysilerinde de çok moda. Özellikle Örgü Atkı genç kız modellerinde Aplike Örgü Süs kullanıldığını görebilirsiniz.

Aplikleri Örgüler için Tunus işi ya da Şiş işi Örgüler kullanabilirsiniz.Tığ tekniği Amigurumi ve Tunus İşi Örgü Aplikeler için Düz örneksiz ya da çok küçük örnekli Şiş Örgüleri kullanabilirsiniz.

Örgü Aplikle Modeli küçük tığ işi süsler aynı zamanda arkasına mıknatıs yapıştırılıp Örgü Magnet Aplikeler olarak Buzdolaplarına yapıştırılıyor.

Bebek Odasına Perdelerin ve Kırlentlerin üzerine arkasına çengelli iğne takarak Süsler yapabilir evde El yapımı Örgü Aplikeli Panolar Tablolar hazırlayabilirsiniz.

Doğum yapan Annelerin Mevlütte dağıttığı Bebek Şekerleri yine bu Tığ İşi Örgü Aplikeler den çok şirin oluyor.Örgü Harfli Aplikeler,Örgü Rakamlı ,Bebekli ve Çiçekli Aplikeler den çok hoş olur.

Tığ İşi Aplikeler-2017 Örgü Tığla yapılan Aplike örnekleri tarafınızdan çok ilgi görür ya da beğenilirse bundan sonra sizlere Bu Örgü Tığ işi Yeni Aplike desenleri nasıl yapılır? Videolu Aplike Tarifleri sunacağım.

Son paylaştığım örgülerden Lale Yaprağı örgü modelinde çok güzel bir Örnek tarifi için buradan bakabilir ve Burada ki Tığ Oyaları sayfamızda en harika 65Tane  Tığ Oyası Modellerini görebilirsiniz.

Örgü Aplikeler nerelerde Kullanılır. Örgü Pançolar,Örgü Pelerinler,Örgü Şapkalar,Örgü Bebek Battaniyeleri,Örgü Şal Modelleri,Örgü bebek takımları,tulumları ve her çeşit Örgü modeli süslemesi için iğne ile Örgülerin üzerine dikilir.

Yıkarken bozulmasını istemeyenler Arkasına dikilen çıtçıtlardan takarlarsa o zaman giysiyi yıkayacakları zaman Aplikeleri çıkarıp takabilirler

Resimlere Tıkladığınızda Resimleri Tam ve Daha Büyük Görebilirsiniz.

Örgü Basit Kalp Aplike Yapılışı

8 YORUMLAR

  1. Merhaba, küçük örgü aplikelerden satın alma şansım var mı, bebek battaniyesi süslemek için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz