LALE YAPRAĞI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI
lale-yapragi-orgu-modeli

LALE YAPRAĞI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI


Sevgili Gönül hanım bana öyle güzel bir Şiş İşi Örgü Modeli gönderdi ki görünce çok beğendim ve hem siz de görün

lale-yapragi-sis-isi-orgu-modeli
lale-yapragi-sis-isi-orgu-modeli

istiyorum.Çok zari bir örnek olan Lale Yaprağı Örgü Modelini hemen Türkçe açıklamalı videosunu izleyerek siz de öğrenebilirsiniz.

Sağolsun Sevgili Gönül hanım her zaman beni yeni örgülerden haberdar ediyor ve ben bu güzellikleri onun ve onun gibi Örgü Öğreten bizlere Değişik Yeni Örgü Örnekleri öğreten bu hanımlara tekrar çok teşekkür etmek istiyorum.

Lale yaprağı Örneği o kadar Zarif bir Örgü Modeli ki nereye

lale-yapragi-orgu-modeli
lale-yapragi-orgu-modeli

koysam oraya yakışır. Bayan Yelekleri için en güzel örnek bu olabilir.

Bebek Örgüleri için ise Battaniyeler,Yelekler,Hırkalar aklınıza ne gelirse yakışır.Erkek örgüleri için fazla kibar ve zarif bir Örgü Modeli olduğundan yakıştıramadım.

Şişle örülen Etol,Şal veya Atkılar içinde İnce ip kalın Şişler ile neler yapılır? neler.Şiş İşi Bayan yelek örnekleri için bana 2017 Bayan Yelekleri paylaş diyorlar işte bu örnek ilki olsun o kadar güzel yani.

Bu gece bir yandan müzik dinliyor bir yanan sizlere güzel sayfalar hazırlıyorum.Az önce 2017 Tığ Oyaları adında bir sayfa paylaştım mutlaka görmelisiniz.

Emin olun bu kadar güzel Tığ örneği,Tığ Oyası ve Tığ Örgülerini bir arada başka yerde göremezsiniz.Yüzlerce oya resmine baktım en güzel Tığ Oyalarını burada sizler için paylaştım.

Sevimli bir Tığ işi Örneği de Sevgi hanımdan bize Renkli Fıstıklı Bere Örneği olarak buradan bakabilirsiniz.

Lale Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın